Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

|Konkurs o 250.000 PLN|MTA 4LIFE-POSCIG ZA SABRE #3


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To tak film z poczatku miał sie składać tylko i wylacznie z poscigu za SABRE, lecz postanowiłem zrobić konkurs(Info ponizej). Co do samemgo poscigu jak i jakości materiału od niedawna można zobaczyć jakość 720p60fps, niestety wyższej jakości nie moge uzyskać przez dwie rzeczy takie jak monitor oraz karta graficzna która ma problemy :C.Co do jakości czuje że niebawem bedzie można zobaczyć u mnie materiały w 1080p60fps. Co do samemgo konkursu życze wszystkim powodzenia ps. nie piszcie do mnie na w grze/forum/mumble itp. rzeczy typu "EJ BO CHCE WYGRAC HEHEHE WIESZ CO ZROBIC".Własnie z tego powodu pojawi sie black lista która bede +/- aktulazował jak narazie prezentuje sie tak:

Black List konkursów:

  •  


Materiał WIDEO:

 

Wymagania konkursu

  • Obecność na LIVE dnia (sobota) 09.06.2018 godzina 15:00 START!
  • Na moim kanale w serwisie YouTube minimalna ilość subskrybetow -> 200 do Giveway (Jeżeli ilość minimalna zostanie wbita przed LIVE'm losowanie odbedzie sie na samym poczatku LIVE, a w przypadku kiedy NIE ZOSTANIE wbita minimalana ilosc subskrybetów przez cały LIVE, konkurs zostanie przeniesiony na nastepny dzien 10.06.2018)
  • Subskrybcja kanału musi być widoczna tzn. gdy wejde na kanał twój kanał musze widzieć siebie w kanałach subskrybowanych.
  • Napisać komende która wymyśle na LIVE (w/w info)

Mój kanał na YouTube https://www.youtube.com/danboss

Edytowane przez Danboss.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin