Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Hector 2015-2018 [*]


Hector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich!

Jak zapewne się domyślacie, żegnam się z serwerem po 3 latach gry. Może wrócę, może nie, tego nie wie nikt.

Chciałbym wam również pokrótce przedstawić historię mojej gry i ukochanej frakcji, a także pozdrowić ważne dla mnie osoby.

Na obecnym koncie zarejestrowałem się w kwietniu 2015 roku.

W listopadzie tego samego roku, dzięki @Vidson, dostałem się wraz z moim najlepszym serwerowym "przyjacielem" do SAMD. Poznałem wtedy wiele osób, które pamiętam po dziś dzień, między innymi: @Karolowka, @kalahim czy @DomiiPlay.

Niedługo po tym, jak dołączyłem do frakcji nastąpiła zmiana lidera, którym został @Grzengol. Te czasy wspominam najlepiej i nigdy nie zapomnę tego, co wówczas mnie spotkało. Osoby, które wówczas poznałem pamiętam dobrze do dziś i naprawdę chciałbym wrócić do tych czasów.

Następnie, 13 grudnia 2015 roku zostałem awansowany na rangę Starszego Ordynatora, jednocześnie otrzymując miejsce w zarządzie, po głosowaniu pracowników frakcji. Od tego momentu nieraz odchodziłem z frakcji i z serwera, jednak po kilku tygodniach, czułem, że trochę brakuje mi tych ludzi, tej społeczności i wracałem.

Na przełomie kwietnia i maja 2016 roku, miejsce Grzengola zajął @Galaxy.

W dniu 13 maja objąłem funkcję zastępcy dyrektora.

Pod koniec maja liderem został @Norbi1478, za rządów którego również pozostałem zastępcą dyrektora.

1 lipca, również 2016 roku urząd lidera przypadł @kalahim.

4 sierpnia dyrektorem został @Karolowka.

W międzyczasie, w listopadzie 2016 roku dostałem się do ekipy serwera.

6 sierpnia, rok później, czyli w 2017 stanowisko to objął @Niuniek.

20 listopada, 2017 roku, Niuńka zastąpił @VEENQ, który pełnił swój urząd do 7 lutego 2018 roku. Jego miejsce zajął @Pitu...

I tak oto dochodzimy do końca,  czyli do objęcia lidera przez @Vesp3r.

W tym też miejscu, jak na razie, kończy się moja kariera. Teraz czas na pozdrowienia:

Przede wszystkim chciałbym podziękować:

@hoopak,

@Karolowka,

@kalahim,

@TheKruzii,

@DomiiPlay,

@Galaxy,

@GumiS*,

@Kruczy*,

@Kasztan*,

@WybojowyAkaDzik,

@Pitu..,

@Vesp3r,

@Niuniek,

@s1xxu,

@MrZatrzymany,

@Volff

a także wyszczególnić należy:

@ZbyK.gg, @XQward, @Bolek.

@Nukill.dw, @Hasiu.*, @Wujcio_BS, @Hyak, @SP., @Szender, @TheTomson, @Namik209, @|WEED|Siverius, @RasTi, @Czesiowy, @achiless90, @Baker, @Czesiowy, @ENOMEK., @NightMare*, @AdiK., @ReBelle, @Skipciu, @Rycha. i całą resztę. Trzymajcie się, S4 <3.

 

Edytowane przez Hector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin