Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nasze SAPTy


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dam Ci radiolke i bede uciekal willardem.

 

Zatrzymaj mnie tak abys nikogo oprocz mnie nie staranowal, uwazaj samemu krd i ogarnij samego siebie w jezdzie nie wiedzac gdzie pojade. Zaloze sie ze nigdy mnie nie zlapiesz bez szkolen, bo nawet nie ogarniesz manewru PIT

Ja z chęcią mogę gonić :D :D I jak mozna nie wiedziec co to manewr PIT i po za tym jak mnie gonią to korzystacie z niego raz na ruski rok ;__;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią mogę gonić :D :D I jak mozna nie wiedziec co to manewr PIT i po za tym jak mnie gonią to korzystacie z niego raz na ruski rok ;__;

Haha... bardzo smieszne... POPISALES SIEEEE...

 

Z godzine temu zostałeś złapany po pościgu, i co... dajesz sie zlapac widocznie bez konieczności PITu, a po za tym, używamy jeszcze kilku innych manewrów takich jak świeca, kolczatki czy pospolity spychacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci radiolke i bede uciekal willardem.

 

Zatrzymaj mnie tak abys nikogo oprocz mnie nie staranowal, uwazaj samemu krd i ogarnij samego siebie w jezdzie nie wiedzac gdzie pojade. Zaloze sie ze nigdy mnie nie zlapiesz bez szkolen, bo nawet nie ogarniesz manewru PIT

Zależy jak kto jeździ. IZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin