Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Spad zaduży mandat


Damon.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:MrRoks 

 Data i godzina zdarzenia:24.06.2018

 Pełen opis sytuacji:wracałem się z magazynu i jechałem z góry na moscie i nagłe on właczył syreny i kazał mi się zatrzymać zatrzymałem się  potem on się zapytał czy znay powod  zatrzymania powiedziałem ze tak i on napisal ze za skracanie mandat 1400zł ja nawet w banku nic nie miałem ani przy sobie i zaczołem uciekać  ale potem dachowałem i za auto powiedzial 2800 zł na parking policyjny z tym się juz zgodziłem bo zarobie kiedyś .

 Dowód, który to potwierdza całe zajście:ponizej umieszczam logi.

 * [UWAGA] Funkcjonariusz MrRoks Nakazał Ci się zatrzymać!
[2018-06-24 10:35:11] [Output] :  * (( Zanotowana prędkość to 98 km/h ))
[2018-06-24 10:35:12] [Output] : Gracz Bisek otrzymał ostrzeżenie od Pitu.., powód: pomyłka :)
[2018-06-24 10:35:13] [Output] : MrRoks [33]: ✮STOP SAPD✮ Zatrzymaj się na poboczu, zaciągnij ręczny, zgaś silnik i NIE wychodz z pojazdu!!
[2018-06-24 10:35:22] [Output] :  ** Zgasiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:23] [Output] :  ** Zaciągnąłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2018-06-24 10:35:25] [Output] : Gracz Darven został/a wyciszony/a przez Pitu.., powód: CBK ( 1 godzina )
[2018-06-24 10:35:29] [Output] : MrRoks [33]: zjedz bardziej na chodnik
[2018-06-24 10:35:32] [Output] :  ** Nie udało się uruchomić silnika w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:32] [Output] :  ** Uruchomiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:35] [Output] :  ** Zwolniłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2018-06-24 10:35:39] [Output] :  ** Zgasiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:40] [Output] :  ** Zaciągnąłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2018-06-24 10:35:52] [Output] : MrRoks [33]:  Witam Police Officer III+1 MrRoks się kłania.
[2018-06-24 10:35:56] [Output] : Dammek223 [208]: witam
[2018-06-24 10:36:00] [Output] : Dammek223 [208]: panie władzo
[2018-06-24 10:36:05] [Output] : MrRoks [33]: znany powod zatrzymania ?
[2018-06-24 10:36:07] [Output] : xKrysTiaN69x [96]: silnik
[2018-06-24 10:36:08] [Output] : Dammek223 [208]: tak tak
[2018-06-24 10:36:12] [Output] : PolskaMasterXD [135]: w czym
[2018-06-24 10:36:17] [Output] : xKrysTiaN69x [96]: w tym samochodzie
[2018-06-24 10:36:20] [Output] : PolskaMasterXD [135]: a
[2018-06-24 10:36:25] [Output] : PolskaMasterXD [135]: a ile za niego chcesz
[2018-06-24 10:36:28] [Output] : MrRoks [33]: spowodowanie kolizji z ucieczka oraz jazda na skroty
[2018-06-24 10:36:31] [Output] : xKrysTiaN69x [96]: 3k
[2018-06-24 10:36:38] [Output] : Dammek223 [208]: :/
[2018-06-24 10:36:45] [Output] : MrRoks [33]: poprosze dokumenty
[2018-06-24 10:36:45] [Output] : Dammek223 [208]: nic nie mam tylko 9 zł
[2018-06-24 10:36:53] [Output] : * Dammek223 otwiera szybę
[2018-06-24 10:36:58] [Output] : * Dammek223 podaje dokumenty
[2018-06-24 10:37:03] [Output] : * MrRoks odbiera i sprawdza
[2018-06-24 10:37:23] [Output] : Gracz Danboss.cj otrzymał ostrzeżenie od Pitu.., powód: XDDDDDDDDD
[2018-06-24 10:37:26] [Output] : Nexxiu [44]:  ✔ I Cyk Dwójeczka! ✔
[2018-06-24 10:37:34] [Output] : MrRoks [33]: Dzisiaj nakładam na Pana/Panią mandat w wysokości...
[2018-06-24 10:37:41] [Output] : Dammek223 [208]: no nie
[2018-06-24 10:37:48] [Output] : MrRoks [33]: 1400pln oraz 14pk
[2018-06-24 10:37:49] [Output] : MrRoks [33]: Przypominam o możliwości odmowy mandatu wtedy udamy się do więzienia.
[2018-06-24 10:38:02] [Output] : Dammek223 [208]: jak mam ci to dac
[2018-06-24 10:38:07] [Output] : Dammek223 [208]: mam tylko 9 zł
[2018-06-24 10:38:09] [Output] : Dammek223 [208]: :(
[2018-06-24 10:38:09] [Output] : MrRoks [33]: masz kase przy sobie ?
[2018-06-24 10:38:12] [Output] : Dammek223 [208]: nie
[2018-06-24 10:38:14] [Output] : MrRoks [33]: a w banko masz?
[2018-06-24 10:38:18] [Output] : Dammek223 [208]: nie 
[2018-06-24 10:38:19] [Output] : Dammek223 [208]: mg
[2018-06-24 10:38:22] [Output] : Dammek223 [208]: ci ssy
[2018-06-24 10:38:23] [Output] : Dammek223 [208]: dac

 

Edytowane przez Dammek223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , w skardze sam sobie odpowiedziałeś  za co dostales mandat "[2018-06-24 10:36:28] [Output] : MrRoks [33]: spowodowanie kolizji z ucieczka oraz jazda na skroty" . Uderzyles we mnie na wysokosci EasterTunel nie zatrzymales sie nie przeprosiles nic , wiec pojechalem za toba włączyłem sygnały  dzwiekowe zatrzymales sie w okolicach Garcia czyli to jest kolizja z ucieczka z miejsca do tego uceikajac po kolizji uciekałeś przede mna na skroty konkretnie zaraz za tunelem wyskoczyles dokladnie tutaj (https://imgur.com/a/PQqIgBG) . Po chwili poscigu zatrzymałes sie wiec wystawiłem zasluzony mandat tutaj ss z taryfikatora (https://i.imgur.com/aHqOT8H.png). Koniec konców uciekłeś podczas kontroli gdzie nie zachowujać zasad RP skoczyłeś z salonu Doherty na autostradę dachowales auto zatrzymało sie na dachu - trafiles do wiezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z samej kolizji nie mam ss, ale gdyby jej nie było to bym takowego mandatu nie wystawił. Mandat 1000pln jest za ucieczke po kolizji a nie za ucieczke potem jak juz usiekałes za to zostałeś rozliczony autem na pp. Myśle ze wystarczająco sie wytłumaczyłem z zaistniałej sytuacji , czekam na odpowiedz zarzadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2018-06-24 10:35:13] [Output] : MrRoks [33]: ✮STOP SAPD✮ Zatrzymaj się na poboczu, zaciągnij ręczny, zgaś silnik i NIE wychodz z pojazdu!!
[2018-06-24 10:35:22] [Output] :  ** Zgasiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:23] [Output] :  ** Zaciągnąłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2018-06-24 10:35:25] [Output] : Gracz Darven został/a wyciszony/a przez Pitu.., powód: CBK ( 1 godzina )
[2018-06-24 10:35:29] [Output] : MrRoks [33]: zjedz bardziej na chodnik
[2018-06-24 10:35:32] [Output] :  ** Nie udało się uruchomić silnika w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:32] [Output] :  ** Uruchomiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:35] [Output] :  ** Zwolniłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2018-06-24 10:35:39] [Output] :  ** Zgasiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2018-06-24 10:35:40] [Output] :  ** Zaciągnąłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2018-06-24 10:35:52] [Output] : MrRoks [33]:  Witam Police Officer III+1 MrRoks się kłania. 

prosze bardzo a slink wlaczylem jak powiedziales 1400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin