Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Nexan - oskarżony przez Guziczkos


Guziczkos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza:Nexan
    Data i godzina zdarzenia:2018-06-17, 1:30 (około)
    Pełen opis sytuacji:Gracz pełniący funkcję bardzo ważną - w końcu jest on funkcjonariuszem PD, nie każdy nim może być, wracając. Podczas pościgu wjechałem kilka razy na DM, i zabiłem dwóch funkcjonariuszy, nie było to zbyt mądre. Nexan wpisał mnie do komputera policyjnego, gdy potem mnie złapał wraz z @Mateo_202 lub @Lewanek*, nie pamiętam zostałem przetransportowany do więzienia znajdującego się we wsi Dillimore oraz umieściwszy mnie w nim, nie zostałem usunięty z komputera policyjnego czego skutkiem w dniu dzisiejszym była większa ilość minut od funkcjonariusza @KRISU.  
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/R5wEi4z , https://imgur.com/a/6K7svq1

W pierwszym linku możemy ujrzeć zatrzymanie oraz umieszczenie mojej osoby w więzieniu przez użytkownika @Nexan, zaś na drugim widać dzisiejsze zatrzymanie.


    Ja, Guziczkos zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Guziczkos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Skarga dotyczy również mnie więc pozwól,że się wypowiem. Więc tak dziś wpisałem ciebie do komputera za "Pomoc w ucieczce" (24.06.2018) i był jeszcze jeden wpis od funkcjonariusza @Nexan z dnia (17.06.2018) z powodem "Ucieczka przed SAPD + Odwalanie + Wjazd na DM". Jeśli chodzi o wpis Nexan'a możliwe,że cie po prostu z komputera nie wypisał i dostałeś właśnie take karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak , pisałeś dziś do mnie na serwerze nie mogłem Tb odpisać od razu , ponieważ miałem pościg. Odpisałem Ci po pewnym czasie. Nie wiedziałem o co Ci chodzi , ponieważ nie pamiętałem takiej sytuacji , lecz jak spojrzałem na te scr , które wykonałeś przy DM to przypomniała mi się cała sytuacja. Faktycznie zapomniałem Cię wypisać z komputera. Jestem gotowy przyjąć karę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem skargę, gdy próbowałem porozumieć się z funkcjonariuszem @Nexan, nie odpisywał. Chciałem wyjaśnić to bez pisania skargi, ale jak widać nie da się inaczej. Do Ciebie KRISU. również pisałem w postaci komendy /report wysyłałem screena, że siedziałem za to czekałem i nie dostałem odpowiedzi.

@Nexan wystarczyło zapytać o co chodzi, wytłumaczyłbym w czym rzecz ale przestałeś odpisywać to po prostu wysłałem Ci link do skargi.

Edytowane przez Guziczkos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Guziczkos napisał:

Dlatego napisałem skargę, gdy próbowałem porozumieć się z funkcjonariuszem @Nexan, nie odpisywał. Chciałem wyjaśnić to bez pisania skargi, ale jak widać nie da się inaczej. Do Ciebie KRISU. również pisałem w postaci komendy /report wysyłałem screena, że siedziałem za to czekałem i nie dostałem odpowiedzi.

Miałem wyłączone /pm oraz /ucho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Guziczkos napisał:

Dlatego napisałem skargę, gdy próbowałem porozumieć się z funkcjonariuszem @Nexan, nie odpisywał. Chciałem wyjaśnić to bez pisania skargi, ale jak widać nie da się inaczej. Do Ciebie KRISU. również pisałem w postaci komendy /report wysyłałem screena, że siedziałem za to czekałem i nie dostałem odpowiedzi.

@Nexan wystarczyło zapytać o co chodzi, wytłumaczyłbym w czym rzecz ale przestałeś odpisywać to po prostu wysłałem Ci link do skargi.

Pisze , że miałem pościg ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazie @Pawcio^.^, pisałem tobie @KRISU., że siedziałem za to napisałeś, cytuję: "nie obchodzi mnie to"

Spoiler

[2018-06-24 14:35:46] [Output] : Guziczkos [81]: ale zlapali mnie od razu
[2018-06-24 14:35:49] [Output] : MisterLookPL [24]: ?
[2018-06-24 14:35:50] [Output] : Damianeg [76]: Czemu jestescie na naszej posesji?
[2018-06-24 14:35:54] [Output] : Guziczkos [81]: tam byl mateo i lewanek
[2018-06-24 14:35:55] [Output] : O> Purmur (21): od kiedy
[2018-06-24 14:35:56] [Output] : Damianeg [76]: xd
[2018-06-24 14:35:56] [Output] : KRISU. [378]: Nie obchodzi mnie to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Guziczkos napisał:

Na bazie @Pawcio^.^, pisałem tobie @KRISU., że siedziałem za to napisałeś, cytuję: "nie obchodzi mnie to"

  Ukryj zawartość

[2018-06-24 14:35:46] [Output] : Guziczkos [81]: ale zlapali mnie od razu
[2018-06-24 14:35:49] [Output] : MisterLookPL [24]: ?
[2018-06-24 14:35:50] [Output] : Damianeg [76]: Czemu jestescie na naszej posesji?
[2018-06-24 14:35:54] [Output] : Guziczkos [81]: tam byl mateo i lewanek
[2018-06-24 14:35:55] [Output] : O> Purmur (21): od kiedy
[2018-06-24 14:35:56] [Output] : Damianeg [76]: xd
[2018-06-24 14:35:56] [Output] : KRISU. [378]: Nie obchodzi mnie to

 

Dobra w takim razie sprawa wygląda tak @Nexan zapomniał cie po prostu wypisać z komputera dogadaj się z nim niech cię wypuści. Zamykam do póki nie wypowie się Zarząd,ponieważ robi się OFF-TOPIC.

Edytowane przez KRISU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Guziczkos napisał:

Na bazie @Pawcio^.^, pisałem tobie @KRISU., że siedziałem za to napisałeś, cytuję: "nie obchodzi mnie to"

  Pokaż ukrytą zawartość

[2018-06-24 14:35:46] [Output] : Guziczkos [81]: ale zlapali mnie od razu
[2018-06-24 14:35:49] [Output] : MisterLookPL [24]: ?
[2018-06-24 14:35:50] [Output] : Damianeg [76]: Czemu jestescie na naszej posesji?
[2018-06-24 14:35:54] [Output] : Guziczkos [81]: tam byl mateo i lewanek
[2018-06-24 14:35:55] [Output] : O> Purmur (21): od kiedy
[2018-06-24 14:35:56] [Output] : Damianeg [76]: xd
[2018-06-24 14:35:56] [Output] : KRISU. [378]: Nie obchodzi mnie to

 

I co z tym? Ja też bym Ci nie uwierzył ... ( patrząc oczywiście na czat co Ty tam piszesz )

 

23 godziny temu, Nexan napisał:

Jestem gotowy przyjąć karę. 

Fantastycznie, zapraszam więc do ogłoszeń.

 


Jednocześnie @Guziczkos chce Cię poinformować, że za to co pisałeś na czacie, nie tylko teraz zaś ogólnie - do SAPD powrotu nie masz.

Edytowane przez Skipciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin