Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS FOTOGRAFICZNY by Pitu... <30 tysięcy>


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi mili,z tej strony Pitu... :P 

Mam dla was mały konkursik, możecie zgarnąć w nim 30 tysięcy PLN'ów,a może jeszcze coś więcej !

Jak? To bardzo proste ...

Z racji tego,iż zawodowo zajmuję się fotografią,mam dla Was ciekawą propozycję ... walkę na zdjęcia !

Zaznaczam,że jedno zdjęcie dodacie z gry (4Life) (zrobione Prscrn,czy F12) ,a drugie zrobione aparatem,bądź telefonem z otaczającego was świata,tematykę macie dowolną, może to być np. motoryzacja,przyroda,pożarnictwo,najlepsze zwierzę itp ... B)B)

 

Wystarczy dostosować się do powyższych reguł i zaczynamy zabawę !

WYNIKI W SOBOTĘ O GODZINIE 19.00 ;) 

PS. Zdjęcia możecie dowolnie przerabiać,zabrania się tylko buziek (minek) oraz napisów.

*** Zdjęcia ocenię ja,oraz jeszcze jedna tajemnicza osoba ***

 

MIŁEJ ZABAWY ! ;) 

bSwQj39.jpg 

Edytowane przez Pitu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) 
Wiem, że widoczny jest napis, ale nie mam raczej lepszego zdjęcia, bo ostatnio formacik kompa był i tylko te zdjęcie zapisałem na imgurze z czego drugie robiłem nie dawno.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć.

ZE1r2Hx.png

4mr7VMu.png

eWUNiTq.jpgZ69pn6c.png

Edytowane przez PromeK191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin