Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4, good bye!


PVK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Paffel przeciez jak ty odejdziesz to pewnie Sara padnie... Juz nie wspomne o porzadkach na forum. Tyle chwil spedzonych razem a ty odchodzisz ;/ i z kim ja bede wyzywal Avillena?

Dzieki Paweł za szanse w sara i ogolnie gdy czegos potrzebowalem to wiedzialem do kogo isc <3

Trzymaj sie Stary, powodzenia w zyciu

 

To teraz z innej beczki... Wiec tak ludzie po co wypowiadacie sie bez sensu? typu 'XD' "Ale piecze"  Wiekszosc z was moze tylko marzyc o randze suportera juz nie mowie o adminie ...

A ty Bolek mogles jakos lepiej pozegnac czlonka Ekipy ktory pilnowal serwer jak i forum bo ty tylko slupki umiesz wszedzie wpier...  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tobiasz63 napisał:

Podobny obraz

Serio @PVK. odchodzisz bo nie dostałeś RCON'a? Z Twojego pożegnania całego tak wynika. Administrator, to też wysoka ranga. Nie sądzisz?
Trzymaj się. Cześć. Powodzenia w życiu.
PS. Proszę o informację co z Twoim bytem w SG4L (w mojej grupie). Czekam na Twoją odpowiedź.

 

A Ty myślisz, że ja uważam inaczej? Cieszę się z tego co mam i to mi wystarczy,

 

1 minutę temu, Tobiasz63 napisał:

Serio @PVK. odchodzisz bo nie dostałeś RCON'a?

Znalezione obrazy dla zapytania facepalm gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin