Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SELL] Cometa | Elegy | Super GT | Perenniala | !!


adus12135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Comet
ID: 22663
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 3.5k
Dodatki: UP1 | Lampy Fioletowe | Licznik Fioletowy | Felgi Wires | Rejka " NIGHT " | Klucz dodatkowy | LPG 50dm3 |Ogranicznik | WaRiAnT zamykanego dachu.

Cena: 490k do ustalenia jestem otwarty na propozycje.
Coś od siebie: Fajny Comeciak aka Porsche z napędem na 4x4 i kozak przyśpieszeniem. Mega miły w prowadzeniu,świetnie się smiga i super się prezentuje.No i myślę,że i tak się opłaca za tą cene,bo nówka 350k w salonie,a montaż tego co ma to koszt ok 200-210k.
SS’y: Wystarczy zrobić klik LPM.

Model: Elegy
ID: 33779
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 500km
Dodatki: UP1/UP2/UP3 | Malowane Fele | Lekkie Visu ( Bodajże Spojler,Fele i Wydech )  | Ogranicznik.

Cena: 350k do ustalenia
Coś od siebie: Fajne Elegy,Cena do ustalenia,ale tak naprawdę zrobienie takiego samemu kupując z salonu to koszt ok 370k + dole tunerów.A samo elegy nwm jak mam opisać chyba,każdy wie jak wygląda,myślę że ładnie się prezentuje. A w jeździe no na RWD - Dziki wariat do ślizgania i driftu,a na AWD - dziki dzik z świetnym kopniakiem ( Przyśpieszeniem ).
SS’y: Wystarczy zrobić klik LPM.

Model: Super GT ( SGT )
ID: 34972
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 360km
Dodatki: Fele "Mega" malowane na kolor niebieski za 5k w komponentach,Licznik niebieski za 17.5k,Wariant otwieranego dachu.

Cena: 215k do leciutkiego ustalenia.
Coś od siebie: Myślę,że cena spk na to co ma iż nówka w salonie to koszt 210k ( Za czystego ),a tu tak naprawdę zamontowanie tego co ma to ok 25k-30k. A ogólnie pojazd,uważam za miły dla oka,fajnie się prowadzi,ślizga się świetnie,także można sobie poćwiczyć driftowanie :D.
SS’y: Wystarczy zrobić klik LPM.

Model: Perennial ( Sedan )
ID: 25590
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 90k
Dodatki: Felgi Dollar ( Stalowe ) oraz Licznik bodajże kasztanowy taki czerwono - brązowy widać zresztą na ssie.

Cena: 12k
Coś od siebie: Fajny peruś do lansu i do ozdoby domku.
SS’y: Klik.

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin