Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Magazyn vs Kosiarki gdzie szybciej wbijesz LP?


Ganok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ten poradnik jest głównie przeznaczony dla nowych graczy, tak wiem mam P+ a nowi gracze nie mają. Jednak można to łatwo obliczyć, mój wynik podzielić przez 2, ponieważ P+ daje 2 razy większa szanse na LP no i to daje w przybliżeniu tam jakiś swój wynik, ale no też niestety P+ mają o tyle dobrze, że mogą zdobywać w większych ilościach LP, ale no cóż.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek na czym szybciej zarobisz LP ? Ten poradnik jest dla ciebie. Wziąłem pod celownik dwie najpopularniejsze prace jeżeli chodzi o LP (moim zdaniem) więc postanowiłem z czasomierzem w telefonie z dokładnością obliczyć ile w ciągu godziny zdobędę LP + ile hajsu zarobie a oto jak się prezentują moje wyniki.

Rozdział I (Kosiarki)

Rozpoczynając prace na kosiarkach posiadałem 2017 LP

N5VIBGm.png

Po równej godzinie posiadałem już 2111 LP

lyp8tma.png

A teraz to podsumujemy: 

Godzina rozpoczęcia: 11:25
Godzina zakończenia: 12:25
Zarobiony hajs : 2656-600=2056 (-600 ponieważ odjąłem premie godzinną)
Nabite LP : 94-12=82 (-12 ponieważ odjąłem premie godzinną)
 

Rozdział II (Magazyn)

Rozpoczynając prace w magazynie posiadałem 2111 LP

JUumIvW.png

Po równej godzinie posiadałem już 2233 LP

yXwgDZJ.png

A teraz mini podsumowanie :

Godzina rozpoczęcia : 12:47
Godzina zakończenia : 13:47
Zarobiony hajs : 3894-600=3294 (-600 ponieważ odjąłem premie godzinną)
Nabite LP : 122-12=110 (-12 ponieważ odjąłem premie godzinną)

 

A teraz czas na podsumowanie podsumowania hyhyhy :

Jak widzicie praca na magazynie nie dość że opłaca się bardziej pod względem hajsu to również zdobędziemy w magazynie więcej LP. Wydawało mi się że na kosiarkach zdobędę więcej LP ale jednak się pomyliłem. Mam nadzieje ze mój poradnik kiedyś pomoże jakiemuś świeżakowi czy cuś :) Pozdrawiam

 

Edytowane przez Ganok
gafa z matmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin