Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Połączenie 2 prac - kuriera i magazyniera.


Igorro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Avillen. napisał:

Zaraz obok znajduje się plac szkoleniowy frakcji SARA, a osoby obok zwyczajnie przychodziłyby sobie na niego podczas szkoleń i jedynie przeszkadzały, więc lokalizacja taka sobie.

Na ss widać, że tam ogrodzenie przy bazie szkoleniowej SARA jest podwyższone, co oznacza, że przeskoczyć nie przeskoczymy :D Ale pewnie jakiś inny sposób sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie wykonane.

Na 100% jest za dużo kurierów, myślę że nawet przy x2 zostałyby wolne.

Ten wjazd nw czemu taki udziwniony, nie musiałeś do niego dodawać żadnych obiektów, ew. bardziej prosto, bez wymyślnych "dojazdów".

Ten parking jest dużo za mały. Przy samym magazynie mamy jakieś 70 miejsc parkingowych, tutaj widzę może 40, a jeszcze pamiętajmy o kurierze. Nawet jeśli  to te linie parkingowe są brzydkie i za długie na zwykłe auto z tego co mi się wydaję.

Pomysł 8/10

Wykonanie 4.5/10

+za chęci 

Przypomnę tylko, że jest to moja skromna opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zielu135 napisał:

Mi się ten pomysł podoba ale jeszcze interior magazyniera chyba pozostaje xd

Interior już jest to problemu nie powinno być. 

 

2 godziny temu, piotrgg11 napisał:

Hm, fajnie by się prezentowała taka praca. Pierwszy poziom to załadunek towarów, a drugi to rozwożenie ich. Wszystko mi się podoba oprócz lokalizacji :/

I o to chodzi! 

 

42 minuty temu, DareK. napisał:

Dziwnie wykonane.

Na 100% jest za dużo kurierów, myślę że nawet przy x2 zostałyby wolne.

Ten wjazd nw czemu taki udziwniony, nie musiałeś do niego dodawać żadnych obiektów, ew. bardziej prosto, bez wymyślnych "dojazdów".

Ten parking jest dużo za mały. Przy samym magazynie mamy jakieś 70 miejsc parkingowych, tutaj widzę może 40, a jeszcze pamiętajmy o kurierze. Nawet jeśli  to te linie parkingowe są brzydkie i za długie na zwykłe auto z tego co mi się wydaję.

Pomysł 8/10

Wykonanie 4.5/10

+za chęci 

Przypomnę tylko, że jest to moja skromna opinia :)

Parkingu nie dorabialem, tekstura jest z podstawki gta sa i nie miałem pomysłu czy ten parking podmienić. A wjazd taki zrobiłem bo przy większym przepisy byłyby łamane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Tak w sumie przeglądam teraz te screeny patrząc się na szczegóły...

bH0jvaC.jpg

Coś tu wystaje, nieładnie to wygląda, ludzie zapewne będą o to wadzić często, za dużo pustej przestrzeni jest na parkingach, dodatkowo pojazdy w tej 'pracy' są za gęsto rozstawione przez co będzie problem z wyjechaniem, wjazd jest za wąski co jest równoznaczne z tym że gracze będą się tam taranować, wjeżdżać jeden na drugiego, już nie mówiąc o sytuacji w której ktoś wlecy w miejsce np. pomiędzy siatką a tą 'barierką'. Moja ogólna ocena 2/10, "bo coś tam jest postawione". I tym razem nie płacz że ktoś Ci nie pochlebia projektu.. proszę ;- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Frixo napisał:

Tak w sumie przeglądam teraz te screeny patrząc się na szczegóły...

bH0jvaC.jpg

Coś tu wystaje, nieładnie to wygląda, ludzie zapewne będą o to wadzić często, za dużo pustej przestrzeni jest na parkingach, dodatkowo pojazdy w tej 'pracy' są za gęsto rozstawione przez co będzie problem z wyjechaniem, wjazd jest za wąski co jest równoznaczne z tym że gracze będą się tam taranować, wjeżdżać jeden na drugiego, już nie mówiąc o sytuacji w której ktoś wlecy w miejsce np. pomiędzy siatką a tą 'barierką'. Moja ogólna ocena 2/10, "bo coś tam jest postawione". I tym razem nie płacz że ktoś Ci nie pochlebia projektu.. proszę ;- )

Od nikogo nie oczekuje zajebistej opinii ze praca jest perfekcyjna, wiem ze tak nie jest i kazdą opinie przyjmę na klate, czy to złą czy dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin