Skocz do zawartości

zielu135

Gracz
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez zielu135

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. zielu135

    Yosemite 1.6

    wytrejdowane można zamknąć
  4. zielu135

    Yosemite 1.6

    Model: Yosemite ID: 33883 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 477km Dodatki: fele offroadCena: 55k do negocjacji Coś od siebie: Fajna terenówka. Polecam! SS’y: Jest na giełdzie lv jak ktoś będzie chciał to screeny wrzucę. Zapraszam do składania ofert!
  5. Model: Premier ID:36750 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 67km Dodatki: Up1, felgi , ogranicznik Cena: 100k do negocjacji Coś od siebie: Fajne autko o dobrym v-maxie. Polecam kupić SS’y: Jest na giełdzie w lv jak ktoś będzie potrzebował to mogę zrobić!
  6. zielu135

    Dom z garażem

    Do kiedy opłacony?
  7. zielu135

    Buffalo 1.2

    Sprzedane do zamknięcia
  8. W sumie to nawet trochę bardziej rp by to wyglądało nawet xD
  9. Mi się ten pomysł podoba ale jeszcze interior magazyniera chyba pozostaje xd
  10. dach możliwy do schowania w nim ?
  11. zielu135

    Buffalo 1.2

    Model: Buffalo ID: 29929 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu:94179 km Dodatki: Podświetlany licznik, felgi, cb radio, ogranicznik, wariant lamp, wykrywacz fotoradarówCena: 46k do negocjacji Coś od siebie: Fajny pojazd. Polecam SS’y: Na giełdzie lv jest. ( tej tańszej)
  12. i nie ma na 4life giełdy ls XD
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. zielu135

    Licytacje w ciemno

    szkoda że gotówkę wydałem wcześniej
  15. Wymienione za inny pojazd można zamknąć
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Model: Buffalo electric ID: 27617 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 5481 Dodatki: Felgi (1074), Podświetlany licznik, ogranicznikCena: 165k do negocjacji Coś od siebie: Fajne autko o dobrym przyśpieszeniu i v-maxie. SS’y: nie mam ale pojazd znajduje się na giełdzie lv.
  18. zielu135

    Jakiś filmik

    Poprosił mnie gość to udostępnie
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Model: Premier ID: 2695 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 7235km Dodatki: UP1, wlot na dach, wlot na maskę, malowane felgi.Cena: 108k do nego Coś od siebie: Fajne autko, ale potrzebuję kasy, więc sprzedaję. SS’y: https://imgur.com/mdZt04V
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin