Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pytanie


TurboWojtek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi drodzy mam do was takie pytanko nie wiem czy na takie coś to jest dobry dział ale jak nie to przepraszam a więc piszę o co chodzi o to chodzi że nie dawno kupiłem sobie GTA5 na PC no i fabułkę przeszłem online mi się trochę znudził więc sobie postanowiłem pobrać mody lecz jak ja je pobieram i wgrywam do folderu scripts to one później nie działają próbowałem też programem Open IV ale nie wiem jak to mam zainstalować tam wogule nie mam plików na razie wziołem przykładowy mod na spidermana tylko żeby zobaczyć czy działa tutaj macie ss https://imgur.com/a/CXyy8ja

Prosiłbym was o pomoc jak wgrać mody lub te pliki w Open IV męczyłem się z tym kilka dni i nic nie zdziałałem może wy mi pomożecie liczę na waszą pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 17:36, TurboWojtek napisał:

Witam moi drodzy mam do was takie pytanko nie wiem czy na takie coś to jest dobry dział ale jak nie to przepraszam a więc piszę o co chodzi o to chodzi że nie dawno kupiłem sobie GTA5 na PC no i fabułkę przeszłem online mi się trochę znudził więc sobie postanowiłem pobrać mody lecz jak ja je pobieram i wgrywam do folderu scripts to one później nie działają próbowałem też programem Open IV ale nie wiem jak to mam zainstalować tam wogule nie mam plików na razie wziołem przykładowy mod na spidermana tylko żeby zobaczyć czy działa tutaj macie ss https://imgur.com/a/CXyy8ja

Prosiłbym was o pomoc jak wgrać mody lub te pliki w Open IV męczyłem się z tym kilka dni i nic nie zdziałałem może wy mi pomożecie liczę na waszą pomoc. 

Wiem nie w temacie, ale kup słownik ortograficzny proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xHyper napisał:

Wiem nie w temacie, ale kup słownik ortograficzny proszę :D

Pisałem z telefonu na szybko więc się nie dziw każdemu może się to zdarzyć a po drugie sam lepszy nie jesteś też popełniasz czasem błędy jak każdy więc się nie czepiaj nie chce się tutaj kłócić ale każdemu się może to zdarzyć nawet 8 latkowi a jeżeli chodzi o gta5 toc wiem że bym bana wyrwał jeszcze nie jestem taki głupi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TurboWojtek napisał:

Pisałem z telefonu na szybko więc się nie dziw każdemu może się to zdarzyć a po drugie sam lepszy nie jesteś też popełniasz czasem błędy jak każdy więc się nie czepiaj nie chce się tutaj kłócić ale każdemu się może to zdarzyć nawet 8 latkowi a jeżeli chodzi o gta5 toc wiem że bym bana wyrwał jeszcze nie jestem taki głupi 

Okej :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, xHyper napisał:

O i jak masz zmodowane gta v to lepiej nie wchodz na online bo bana wyłapiesz 

Teraz nie dostaniesz bana za wchodzenie do online ponieważ po prostu zablokuje ci wejście do póki folder gry nie będzie jak oryginalny, ale nie będzie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin