Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Model] małe zmagania z previonem


Kapitan__Bomba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy mówią jaki on piękny bo magulon zmodelowal. A ja po tobie pojadę:P. światła tył nie pasują, mają za dużo miejsca nad sobą, przydało się by coś tam zrobić. Przód?  te światła są bajeranckie. Nie podoba mi się ta maska w 2. kolorze, listwy okey ale nie maska, to samo z tą lotką z tylu, drugi kolor da się w niej przeżyć ale jest jakaś taka wielka, za bardzo na sztorc stoi, możliwe że to jest tylko efekt wizualny po przez ten czarny kolor. I brakuje mi oznaczeń na aucie marka, model.Ode mnie ocena 5/10 , nie jest to twój najlepszy projekt moim zdaniem. jakby to miało być twoim finalny projektem, który miałby zostać wgrany to .... Sam mam previona 2.2 (LESZEK) i myślę że to by to jedynie oszpecilo.

Dodatkowo dodam, że teraz jakoś bardziej mi to manane przypomina z przodu i z boku, nie wiem chyba krzywe oko mam.

Edytowane przez JeriD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin