Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bartusieq*999, PsychoFans


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*:  xWolfQ_

Nick oskarżonego*: BartusieQ*999, PsychoFans

Powód skargi*: Unikanie RP

Opis zdarzenia*: Postanowiłem zrobić wypadek, co prawda o pózniej porze, ale jednak zobaczyłem, że w momencie wysyłania zgłoszenia było trzech pełnoprawnych(Kariz pózniej musiał iśc więc go nie uznaje). Wezwałem również SAPD, oni przyjechali i wezwali SAMD przez chat służbowy ale oni nie zadysponowali z powodu braku jednostek(Chociaż było 2 pełnoprawnych, czyli wystarczyło by na 1 ZRM). A więc odjechałem i czekałem troche aby sprawdzić, czy za chwile wyjdą z serwera a oni dalej grali i najprawdopodobniej na szpitalu sobie afczyli. (Od pierwszego do ostatniego ssa mija 21 minut a więc starczyło by czasu aby zrobić chociaż te KPP).

Data zdarzenia*: 09.07 około godziny 00:00

Świadek: ---

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: https://imgur.com/a/jpvOBxv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak,

1. Robisz wypadek, jak napisaliśmy na służbach że nie dysponujemy bo mamy chwilową przerwę, to po kilku minutach na chacie "g" kazałeś mi dysponować ,tak jakbyś był jakimś Bogiem ;-; (Byłem się szybko umyć, @Kariz się już nie chciało siedzieć, więc poszedł spać, zostaje sam @PsychoFans który miał problemy z mta)

2. Drugim argumentem jest to że od 00:13 (,a nawet trochę wcześniej) Pomagałem zabezpieczać event . (Może to potwierdzić @KRISU. ) Na którym aktualnie jestem//byłem  

3. Jeśli tak bardzo chciałeś zrobić rp to i tak SAFD tez nie dysponowali bo na wypadek o ile się nie mylę to w min. 2 os. SQ do GBA czy tam GCBA 


4. Jeśli tak bardzo chciałeś zrobić sobie jakieś rp, to sprawdzając twój profil można zobaczyć ,że jesteś w SAMD na "RM". W każdej chwili mogłeś wejść na służbę i nam pomóc w dysponowaniu jednostek ;) 

5. Pierwszą pomoc równie dobrze mogło ci zrobić SAPD, więc proszę nie zwalaj wszystko na nas ;) 

Cytat

Od pierwszego do ostatniego ssa mija 21 minut a więc starczyło by czasu aby zrobić chociaż te KPP


//Przepraszam za błędy, pisze na telefonie 

Myślę ,że tym komentarzem wszystko sobie 
wyjaśniliśmy.

Edytowane przez BartusieQ*999
Poprawka orto ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BartusieQ*999 napisał:

hiaktualnie

No to tak,

1. Robisz wypadek, jak napisaliśmy na służbach że nie dysponujemy bo mamy chwilową przerwę, to po kilku minutach na chacie "g" kazałeś mi dysponować ;_; (Byłem się szybko umyć, Karizowi sie juz nie chciało siedzieć, więc poszedł spać// Więc zostaje sam Psycho który miał problemy z mta)

2. Drugim argumentem jest to że od 00:13 Pomagałem zabezpieczać event . (Może to potwierdzić) Na którym aktualnie jestem.  

 

3. Jeśli tak bardzo chciałeś zrobić rp to i tak Safd tez nie dysponowali bo na wypadek o ile sie nie myle to w min. 2 os. sq do GBA 

 

//Przrpraszam za błędy, pisze na telefonie

Dokładnie nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, BartusieQ*999 napisał:

No to tak,

1. Robisz wypadek, jak napisaliśmy na służbach że nie dysponujemy bo mamy chwilową przerwę, to po kilku minutach na chacie "g" kazałeś mi dysponować ,tak jakbyś był jakimś Bogiem ;-; (Byłem się szybko umyć, @Kariz się już nie chciało siedzieć, więc poszedł spać, zostaje sam @PsychoFans który miał problemy z mta)

2. Drugim argumentem jest to że od 00:13 (,a nawet trochę wcześniej) Pomagałem zabezpieczać event . (Może to potwierdzić @KRISU. ) Na którym aktualnie jestem//byłem  

3. Jeśli tak bardzo chciałeś zrobić rp to i tak SAFD tez nie dysponowali bo na wypadek o ile się nie mylę to w min. 2 os. SQ do GBA czy tam GCBA 


4. Jeśli tak bardzo chciałeś zrobić sobie jakieś rp, to sprawdzając twój profil można zobaczyć ,że jesteś w SAMD na "RM". W każdej chwili mogłeś wejść na służbę i nam pomóc w dysponowaniu jednostek ;) 

5. Pierwszą pomoc równie dobrze mogło ci zrobić SAPD, więc proszę nie zwalaj wszystko na nas ;) 


//Przepraszam za błędy, pisze na telefonie 

Myślę ,że tym komentarzem wszystko sobie 
wyjaśniliśmy.

Owszem @BartusieQ*999 był na zlocie który robiłem ja i pomagał mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperix3 w tym 4pkt. chodziło mi oto ,że jeśli WolfeQ chciał zrobić rp. to równie dobrze mógł wejść na służbę i zaczekać aż będzie jakiś inny wypadek na którego będzie mógł zadysponować i odwalić tam większe rp niż napisanie "ABC i urazów" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiem mimo iż mam zawieszkę ale jak wiesz @BartusieQ*999 Wolf napisał jakiś czas temu s4 a ze matthew nie miał czasu na panel to nadal jest/był w panelu z tego względu iż jak prosiłem pixela aby wywalił tych co napisali s4 coś zrobił źle i po prostu niektórzy nadal są w samdach xdd a co do tego z S1 czasami zdarza się bug ale rzadko ale mniejsza to chyba tyle i jeszcze raz sorki za wypowiedz ale no mogliście być niedoinformowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartusieQ*999, odwołując się do twojego 1 punktu powinniście być na S2, a z tego co się orientuje to nie byliście. I do tego samego punktu moge użyć argumentu, iż cały czas pisałeś z graczami na g. Co do drugiego punktu no to faktycznie, dla ciebie może lepiej było postać w jednym miejscu na evencie niż rozpisywać się na akcji RP. 3. Nie rozumiem po co nam SAFD do pomocy poszk. a nawet jeżeli, to można odegrać akcje, że jest dostęp do poszk. i bez większych wydziwnień przejść do dalszego RP. Punktu 4 nie skomentuje, bo to chyba żart. A punkt 5 no to też jakiś śmiech na sali, no ok zrobiliby mi to KPP i co dalej? Przeniósł by mnie na niewidzialne nosze i podłączył by mi kroplówke i EKG w trakcie powrotu?  Skoro nie mogliście zadysponować no to jak miał mnie przetransportować nawet po tym KPP do szpitala? A co do @VEENQ, nie jestem w SAMD od jakiegoś może nawet tygodnia a poprostu w panelu jestem a więc nie wiem o co ci chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin