Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] Zabezpieczenia drogowe koło doków SF [Pomysłu szumixx.]


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Pomysł zaczerpnięty od gracza @Szumixx..

Link do jego projektu: LINK

Projekt nie posiada żadnych gap/prześwitów/etc.

Os7lXsH.png

sLWa08M.png

GVKqqDC.png

au5XGMK.png

G6wAXxr.png

2hKV4DN.png

DKdUFMu.png

xctVBKJ.png

PS. Tam gdzie jest ta gapa przy wejściu z wody miałem plan dodać te słupki które są w wersji pojedyńczej. Pozdrawiam

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
1 minute ago, Kyzzw said:

za bardzo trochę chodnik uciąłeś.

http://prntscr.com/k4hzwt

http://prntscr.com/k4i032

nie płacz, wytłumacz mi w jaki inny sposó miałem to wykonać to wtedy Ci przyznam rację, bo teraz na siłe doszukujesz się błędów w wykonaniu projektu, których nie ma X-D

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Frixo napisał:

nie płacz, wytłumacz mi w jaki inny sposó miałem to wykonać to wtedy Ci przyznam rację, bo teraz na siłe doszukujesz się błędów w wykonaniu projektu, których nie ma X-D

wiesz chłopcze, chociaz raz bys mógl nie dogryzac, pokazujesz tylko swoj niski poziom inteligencji, skoro nie widzisz bledu w tych barierkach to spoko, 

2/10 za te na chodniku ;) na twoim miejscu przysunalbym je bardziej do krawedzi chodnika a nir na srodku je. Okulary panie noś.

@Igorro

Irytuje mnie to, że @DareK. zrobił barierki w najbardziej potrzebnym miejscu i zaraz obudziły się cejoty, które próbują zrobić wszystko aby ich barierki były wgrane i aby RCONi im podziekowali XDDD moze zaraz plaże w SF ogrodzicie, bo rozpedze sie po ulicy i do wody wpadne?

Barierki od @DareK. by wystarczyli i polecam nie zabierac sie innym do roboty z barierkami bo i tak darek robi najlepsze :D

Edytowane przez Kyzzw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin