Skocz do zawartości

ZbyK.gg

Administrator RCON
  • Postów

    5 138
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    559
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana ZbyK.gg w dniu 24 Czerwca

Użytkownicy przyznają ZbyK.gg punkty reputacji!

O ZbyK.gg

  • Urodziny 02.11.1999

W świecie gry

  • ID konta gracza 1
  • Nick ZbyK.gg
  • Data rejestracji 2015-03-26 14:17:25
  • Ostatnio widziany 2026-06-16 15:56:08
  • Łączny czas gry 12822 godz. 30 min.
  • Organizacja Dirty Angels
  • ➜ Ranga Upadly Aniol
  • Biznes Dev Team
  • ➜ Ranga Wlasciciel ♛
  • Frakcja SA Police Department
  • ➜ Ranga Assistant Chief of Police ★
  • Respekt
    4966
    Life Points
    20267
    Punkty karne
    5680

Kontakt

  • Facebook:
    Prywatny
  • Instagram:
    zbyk77 / czaki.samoyed
  • Snapchat:
    --
  • Steam:
    --
  • Strona internetowa:

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    "Małe Trójmiasto"
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Córka teściowej

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Właściciel serwera :)

Ostatnie wizyty

794 709 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje ZbyK.gg

  1. Tytuł wątku (wpisujemy w pole tytuł): prośba o odbanoanie
    Treść wątku:stwierdzam że mój ban jest niesłuszny z powodu takiego że załatwiłem sprawę z graczem i wszystko my sobie wyjaśniliśmy
    Login: ZombiKosc
    Serial: 74962F7ADDAD3751F9773C1C79579334
    Powód: oszustwo
    Nick osoby nakładającej bana: AcoreQ
    Data otrzymania bana: 2020-01-17  20:11:59
    Długość bana: 2023-05-01 20:11:59
    Opis sytuacji: sprzedałem takiemu mojemu kumplowi auto które było na pp i zapytał mnie za ile jest na pp napisałem że za 100pln bo za tyle zazwyczaj jest a okazało się ze było za 4k później wymieniliśmy się on dał mi pieniądze ja dałem auto po czym wyszedłem z serwera w sprawach prywatnych i on to uznał za oszustwo napisał na mnie report czego nie wiedziałem dopiero jak wyskoczył mi ban na ekranie wszedłem po 48h na forum i tam mi wyskoczyło że jest na mnie skarga którą wyjaśniłem i napisałem że oddam pieniądze za auto i nawet zostawię mu to auto i zapłacę 16k (ps auto kupił za 13k) rekompensaty on się zgodził i napisałem że wymienimy się w 19.01.2020 o godz 20.00 w obecności admina po czym za 1godz przeczytałem że sprawę zamyka admin bo nie chcą oszustów na serwerze co nawet nie zrobiłem tego specjalnie
    Coś od siebie: stwierdzam że jestem częściowo winny bo nie sprawdziłem tego a napisałem że za 100pln 

    odbanowany powinienem zostać dlatego że dogadałem się z tym typem wręczyłbym mu wynagrodzenie za mój błąd i nie chciałem robić więcej problemów i co ważne nigdy nie zrobiłem ani nie oszukałem nikogo na tym serwerze i nazwanie mnie oszustem przez  AcoreQ stwierdzam niestosownym i bardzo ale to bardzo proszę o odbanowanie i nawet źle jest mój nick wpisany tu niżej
    Odnośniki do poprzednich apelacji:

    1. karolx123

      karolx123

      Witaj, 

      Apelacji nie pisze się na profilu członka ekipy, lecz w odpowiednim do tego dziale

      link do działu:

      https://mta4life.pl/forums/forum/145-apelacje-od-nałożonych-kar/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin