Skocz do zawartości

pikoj

Gracz
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

3 obserwujących

O pikoj

  • Urodziny 04.01.2003

W świecie gry

  • ID konta gracza 110485
  • Nick pikoj
  • Data rejestracji 2018-01-29 14:16:26
  • Ostatnio widziany 2026-03-01 16:44:55
  • Łączny czas gry 149 godz. 58 min.
  • Organizacja piwko
  • ➜ Ranga piwosz
  • Respekt
    0
    Life Points
    2470
    Punkty karne
    17

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Youtube
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Streamer, youtuber, filantrop

Ostatnie wizyty

1 455 wyświetleń profilu

Osiągnięcia pikoj

Spamer

Spamer (4/4)

17

Reputacja

  1. ale super pozdrawiam i zapraszam @Lexusek i @Forestalv
  2. strim https://www.youtube.com/watch?v=WnK4ZEPMLFo

  3. Dla tych co lubią jak coś im szumi w tle

    (Na kanale jest też 1 odcinek)

    1. .franek.klimatkartel

      .franek.klimatkartel

      zostawiłem łapkę pod filmikiem (nie powiem w którą stronę)

    2. pikoj

      pikoj

      @oszust_matrymonialny dziękuje oszuście, każde wparcie jest wartościowe tak?

  4. Siema, wystartowałem nową serię, Pozdro, zapraszam do obczajenia
  5. Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w Bayside. Pozdro

  6. Co to ma do rzeczy, raz na rok odbywa się czyszczenie pojazdów z mapy które nie są używane, bez wyjątku, skrypt nie patrzy na to czy stoi na parkingu czy na domku, jest to po to żeby odciążyć serwer z pojazdów martwych lub porzuconych w miejscach trudno dostępnych, bo nikt nie będzie biegał i jeździł po całej mapie żeby ręcznie je usuwać, tak ciężko pojechać i wyciągnąć z przecho i mieć spokój na dłuższy czas
  7. Każdy od dawna wie że do aut trzeba wsiadać żeby zmieniła się w bazie ostatnia data użytkowania pojazdu, bo są wytepywane wszystkie nieużywane powyżej jakiejś tam ilości godzin (chyba 48, albo 72) więc co ci szkodzi raz na dwa dni wsiąść i wysiąść z auta xd
  8. Pograłby sobie człowiek, ale od takiej temperatury się usiedzieć nie da

    1. songo*

      songo*

      oj zgadzam sie, ja w pokoju mam 35stopni w pokoju i nie da sie zyc XD

    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      u mnie dziś 25 stopni  na dworze

       

    3. pikoj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin