Skocz do zawartości

Jojtek01

Gracz
  • Postów

    934
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Jojtek01

  1. Jojtek01

    Hejtujemy

    @FreshuTM @MaciekMaster69 @KRISU. @Iguana @Shiruu @concamatrix @Gargamelek. @ProQ @Jxliaa.kj @pawlowski
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Kiedy nie idzie Ci z organizacją. ;D

    G> Skipciu (83): kto jest w legwanach a chce do SQUAD /pm

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Skipciu

      Skipciu

      Szkoda czasu na  osoby tego pokroju xd

    3. BarteQ*
    4. Miszczu5221

      Miszczu5221

      @BarteQ*1920A ty gdzieś się zawieruszył??

    5. batycki

      batycki

      squad i legwany - obydwoje siebie warci

      weed to jest cos, nie potrzebujesz jakiegos O zeby miec ekipe 

    6. BarteQ*

      BarteQ*

      @Miszczu5221 a tu i tam, tyskie fany przecwelam ;D

  4. Będzie może licka paru sejfów ?
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Happy Birthday 4Life :) 

  7. Strażak Jojtek :o 

    1. Jxliaa

      Jxliaa

      Wiedziałam, że zdasz :3

  8. Tak niewiele nam potrzeba by naprawić zgniły świat!
    Przewietrzmy go dziś miłością z czwartej czakry wieje wiatr
    Tak podatni na zranienia nie chcemy uronić łez
    Gdy ogarnie nas empatia utraci kontrolę bies

    1. TheKruzii

      TheKruzii

      Wiozę się pomału v8 na legalu..

  9. Gdy odnajdziesz drogę do energii która w tobie 
    Eksploduje Każdy boski dar
    Odrzuć raz na zawsze trwogę
    Powiedz: Potrafię, ja mogę!
    Zacząć żyć już najwyższy czas 

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. No to idziemy gasić pożary <3 

    1. MaciekMaster

      MaciekMaster

      Powodzonka mordeczko :) 

    2. Jojtek01

      Jojtek01

      Powinieneś być ze mną tam. Byśmy gasili razem :( 

    3. Kubox*

      Kubox*

      Powodzenia Jojtus <3 

    4. MoRobinson

      MoRobinson

      Nie tylko gasic pozary hhaahahha

  12. Jojtek01

    @lock

    Nie bo bana dostanę a chcę se pograć
  13. Cześć Krzysiu. Przemów Iguanie i Krysi do rozumu.
  14. Jojtek01

    @lock

    Pa Krysia. Pamiętaj masz po co wracać @Lampi nie no co ty. Przecież to tylko twoja "własna opinia".
  15. Jojtek01

    Essa wszystkim

    @Iguana nie ma co odchodzić. Napisałem ci na Facebook'u. Nie zostawiaj kolegów i organizacji na która tak długo pracowałeś. Masz dla kogo grać mordeczko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin