Skocz do zawartości

Wajcha05

Gracz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wajcha05

  1. Nie stał w wyznaczonym miejscu a tuz przy nim z powodu braku miejsc na gieldzie, jak juz mowilem, nie utrudnial nikomu
  2. Twój nick: Wajcha05 Nick osoby oskarżonej: Sebastos. Powód napisania skargi: odcholowanie auta wystawionego na gieldzie, auto nie stalo gdzies na srodku czy blokowalo przejazd tylko ladnie bylo wystawionego obok innych wystawionych aut, nikomu nie przeszkadzajac, wasz pracownik pierw podjechal do mnie i kazal mi zabierac auto a w momencie gdy przyszedl admin to sobie odjechal, w momencie kiedy wyszedlem z serwera znowu przyjechal i zabral auto na parking poli, dodam jeszcze ze auto bylo wystawione na 48h a stalo raptem z 2h wiec jestem stratny lacznie 600pln Dowody: https://imgur.com/a/lyIJT1I
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin