Twój nick: Wajcha05
Nick osoby oskarżonej: Sebastos.
Powód napisania skargi: odcholowanie auta wystawionego na gieldzie, auto nie stalo gdzies na srodku czy blokowalo przejazd tylko ladnie bylo wystawionego obok innych wystawionych aut, nikomu nie przeszkadzajac, wasz pracownik pierw podjechal do mnie i kazal mi zabierac auto a w momencie gdy przyszedl admin to sobie odjechal, w momencie kiedy wyszedlem z serwera znowu przyjechal i zabral auto na parking poli, dodam jeszcze ze auto bylo wystawione na 48h a stalo raptem z 2h wiec jestem stratny lacznie 600pln
Dowody: https://imgur.com/a/lyIJT1I