-
Postów
149 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Desterek
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Desterek
-
Mija juz tydzien bana na 4live ja juz nie wytrzymuje zrobilbym sobie jakas fajna audycje moze jakis zlocik a co lepsze rozdalbym ludzia pieniadze myslalem tez ze jak dostane unbana zeby znowu isc do radia bo tam bylem nawet fajnie tam bylo zachecam ale wracajac jakbym wrocil zrobilbym sobie urodzinowa audycje i rozdalbym 100k a czemu by nie, ale oczywiscie nie ze jedno losowanie o 100k tylko jakies nagrody fajne, wiem ze by mi sie to nie zwrocilo duzo osob mysli ze tak ale jest w bledzie ja od siebje serdecznie pozdrawiam prohomika Sony* i wszystkich handlarzy na bieda gieldzie lv zycze milego dnia wam wszystkim nawet administatorom pozdro serdecznie do uslyszenia
