Skocz do zawartości

Desterek

Gracz
  • Postów

    149
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana Desterek w dniu 22 Sierpnia 2025

Użytkownicy przyznają Desterek punkty reputacji!

O Desterek

  • Urodziny 11 Maja

W świecie gry

  • ID konta gracza 352380
  • Nick Desterek
  • Data rejestracji 2023-09-24 17:59:18
  • Ostatnio widziany 2026-06-22 18:57:59
  • Łączny czas gry 2085 godz. 42 min.
  • Organizacja Fast and Furious
  • ➜ Ranga |1| Novice
  • Biznes Radio 4Music
  • ➜ Ranga Mistrzowski Prezenter
  • Respekt
    -125
    Life Points
    45134
    Punkty karne
    1970

Kontakt

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Może nie najtaniej ale jako tako

Ostatnie wizyty

18 624 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Desterek

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Desterek

  1. granie w gry pobudza agresje. go**o prawda nic to nie zmienia jak jest sie zjebanym i drze sie ktos na gre to jest poprostu zjebem nie chodzi tylko darcie sie ale nawet takie glupie trzasniecie reka w stol. ludzie po co przeciez to tylko gupia gra ktora nic nie zmieni w zyciu. patrzac nawet na esportowcow w cs to przeciez jak oni umra to nie dra sie chyba ze jest sie donkiem ktory sie nie myje od 18 lat. Nawet nie wiem po co to pisze nikt tego nie przeczyta xd troche to wyglada jakbym mial jakies zaburzenia albo jakiegos innego downa, jesli ktos to przeczyta ale to male szanse sa na to napisz w komentarzu ,,essa,, to jak dostane unbana dostaniesz 2k na 4life. mowie serio stac mnie mozliwe ze odstane unbana 28 kwietnia wiec jak naprawde napiszesz to dostaniesz nawet potem mozesz mi napisac na discordzie to ci to przeleje. dla kazdego ktory to czyta zycze milego spokojniego dnia aby was rodzice kochali byli z was dumni i zebyscie odniesli sukces aby wasze marzenia sie spelnily abyscie tez przemysleli to czy warto grac w gry komputerowe jak np. macie z 20 lat czy jest to warte swojej uwagi czy nie szkoda czasu na to bo jesli macie 20 lat i daje wam to radosc to super ale jezeli bez sensu tracicie na tym pieniadze, psychike to raczej nie ma to takiego duzego znaczenia. Jeszcze raz zycze milego dnia wieczoru. Widzimy sie 28 kwietnia

    1. RKS.Doli

      RKS.Doli

      we casualu wyjdz 
      nie straciłeś w tibijce backpacka to nie wiesz co to gniew

    2. Desterek

      Desterek

      @RKS.Doli|Zartownis niestety jestem za mlody na tibjike ale w metinka gralem za dzieciaka i wiem jak sie kopiuje rzeczy 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin