Skocz do zawartości

Piro_man

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Piro_man

  1. Wolę kasę ew. Poczekam na lepszą propozycje zamiany
  2. Dacie radę dojść do 360k??
  3. Model: Sultan ID:19231 Pojemność silnika:2.0 Przebieg pojazdu:1099.92km Dodatki:PJ, UP1, UP2, FV (brak tylko lampek), czerwony licznik, wykrywacz fotoradarów, CB, ogranicznik, dodatkowy jeden klucz Cena:380k do nego Coś od siebie:wspaniały pojazd, bajecznie się nim prowadzi dzięki napędowi 4x4, jego maksymalna prędkość wynosi 200km/h a uciekanie przed SAPD to czysta przyjemność ^.^ polecam auto z całego serduszka SS’y:
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Piro_man

    P+

    @LOCK
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Piro_man

    [S] SuperGT

    ja daje 250k nieaktualne
  11. Piro_man

    [S]Sultan

    Model: Sultan V-Max:jakieś 197km/h Pojemność silnika:1.8 Przebieg: 19486 Usterki: Brak Cena: KT 365k licka od 330k ID: 17212 Kolor: Czerwony Tuning: UP1, Wykrywacz Fotoradarów, Ogranicznik, Paint Job, Full Visu, LPG 50l, Zielone Podświetlenie licznika, CB Radio, Kluczyk Kolor świateł: Domyślny SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Zapoznałem się Piro_man
  12. Piro_man

    [S]Eurosa

    podskoczcie troszkę wyżej jeszcze ;P
  13. Piro_man

    [S]Eurosa

    więc czekam za lepszą ofertą ... a ty ziomal najlepiej nie dawaj żadnej oferty ok ?
  14. Piro_man

    [S]Eurosa

    Model:Euros V-Max:200 z hakiem Pojemność silnika:2.0 Przebieg:2707 Usterki:brak Cena:200k do nego ID:20230 Kolor:czerwony Tuning:up 1/2/3, Spoiler [1139], Podświetlany licznik, Wykrywacz Fotoradarów, Ogranicznik, Alufelgi [1077] i Dodatkowy kluczyk Kolor świateł: Domyślny SS'y:http://imgur.com/a/qD7Z7 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Zapoznałem się Piro_man
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Piro_man

    [S]Perennial

    to i tak 1.3k od sztuki xD to w tym wypadku wolał bym dać wszystkie 10 kropce xD ale to i tak wciąż mało :/ 1.5k od sztuki mnie by bardziej zadowoliło
  17. Piro_man

    [S]Perennial

    polecisz na 1.5k ? za sztuke ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin