Skocz do zawartości

what?

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez what?

  1. what?

    LOCK

    sprzedane
  2. what?

    LOCK

    slaby start, dalej
  3. what?

    LOCK

    Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 226 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Rockshore LV Cena: oferty Sposób kontaktu: discord/gra/forum Coś od siebie: duża chałupa, dużo miejsca, blisko baza sara, niedaleko też tuner SS’y:
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @PolakoVskY* @Wr77zeR* @hjpr 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Sheeker 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @kzedo 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @DeltaRon 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Pamefloxe 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAMD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @tjuni @SlippinJimmy @ferdeks. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: SAAF 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Dyndylihno @Lumbago @kondziolek 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @adas_1337 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Mai 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Loża Szyderców 14. Najbogatszy Gracz: @artur.gmll @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Adracz45@pabloescobaro69 @K_R_U_K_ 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: urodzinowa (w momencie pisania postu, jesteśmy kilka dni przed nią)
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. what?

    LOCK

    lock, sprzedane w grze za 25k
  8. what?

    LOCK

    dalej dalej
  9. what?

    LOCK

    dalej dalej, w grze 20k offe miałem i to od biznesu
  10. what?

    LOCK

    nawet nie start dalej
  11. what?

    LOCK

    Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 644 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Los Santos, Glen Park Cena: offki SS’y: poniżej Sposób kontaktu: forum/gra Coś od siebie: Jeden z większych na Glen Parku. Jak cena mnie zadowoli to oddam.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Model: Nebula Pojemność silnika: obojętnie Przebieg pojazdu: im większy tym bardziej ucieszy Cena: do negocjacji Dodatki: obojętnie, najważniejsze to bez lamp Coś od siebie: kupię Nebulkę do max 22k ID (to znaczy do drugiej strony w bazie pojazdów)
  14. Twój nick: voice.of.voiceless Nick osoby oskarżonej: Jack** Powód napisania skargi: Zabranie samolotu (Dodo 68989) prawidłowo zaparkowanego, mimo iż czas postoju nie przekroczył 24h Dowody: - kiedy był ostatni raz w użyciu @Jack**? - to są samoloty organizacyjne, nie po to na licytacji domek na op. lotnisku kupowałem, żeby nam teraz straż miejska holowała pojazdy stamtąd. Członkowie organizacji wiedzą jak parkować, każdy został poinstruowany w tym. Tłumaczył zresztą mi zasady support Polakovsky, za co mu serdecznie dziękuję, bo pytań mieliśmy mnóstwo z racji tego, że używamy op. lotniska jako parkingu dla samolotów.
  15. what?

    Off-topic motoryzacji

    proszę o kontakt do kogoś, kto ma hermesa 2.2ft, miał hermesa 2.2 ft lub ma hermesa 2.2ft królestwo niebieskie za kontakt pw
  16. szukam przyjaciela co ma albo zna przyjaciela ktory ma hermesa 2.2 FT

  17. "jestem grą, a ta gra bez Młodego L
    to tylko ehh, to ehh"

    pozdro GDY pamiętamy Leszku 16 II 19' [*]

     

  18. I made the devil run, I gave him poison just for fun

    I had one friend, now there's none

    I made the devil run

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin