-
Postów
38 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Malentas
Nowicjusz (1/4)
10
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Malentas
-
Ban za sfastyke [*] a w regulaminie nic nie ma

- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
swastykę*
-
Malentas nie zapomnij obwiniać całego świata

-
Owszem mogłem nie pisać ale pisałem gdyż nigdzie w regulaminie nie jest to zabraniane oraz żaden administrator mnie nie ostrzegł a nie wykickowal

-
Ale w Polskim prawie jest :_) Nie jest może napisane, że jest zabronione używanie go ale propagandowanie swastyki jest zabronione oraz publiczne bez podstawy historycznej, edukacyjnej lub kultularno-artystycznych. Tyle w temacie jeżeli masz coś jeszcze do pisania to pisz
Napisałem to dlatego iż jest to Polski serwer z Polską podstawą prawną. -
To dobra sfastyka :>
