Skocz do zawartości

dekoder;

Gracz
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dekoder;

  1. uzywam aimbota przyznaje sie do tego

    1. hjpr

      hjpr

      ten default crosshair troche boli ale aim ładny

    2. BezzY.

      BezzY.

      troche sie zle zestarzalo

       

  2. wrucilem cieszy mnie to ze bylem twoja inspiracja widzisz jak to sie zakonczylo..

  3. To akurat dziwne bo byłem do ciebie odwrócony plecami więc nie wiem w jaki sposób mogłem do ciebie strzelać To też jest dziwne, ponieważ były tam dwie osoby ja, biegnący tyłem do ciebie, i Skrzynka, który jako jedyny strzelał w twoją stronę. Tak, trzymam broń leżąc powalony od 10-15 sekund (gdy jesteś powalony, możesz normalnie zmieniać broń, tak samo jak leżąc na animacji) Nie oddałem żadnego strzału w twoją stronę, dobrze wiesz, jak było, więc nie rozumiem teraz twojego tłumaczenia. Wiesz, ogólnie w twoim przypadku jedyne, co decyduje, że ktoś trafia poprzez PID, to powalenie, nieważne, czy ktoś strzelał, czy nie. Też, myśląc logicznie, gdybym strzelał w twoją stronę, to nie pisałbym żadnej skargi, ponieważ straciłbym tylko czas. Z tego co wiem, da się sprawdzić, kto i kiedy oddał strzał w logach. Mam nadzieję, że zostanie to sprawdzone.
  4. Nick funkcjonariusza: @umefor Data i godzina zdarzenia: 01.06.2024 Pełen opis sytuacji: A więc tak jezdziłem sobie po strefie DM zobaczyłem ze jedzie jakies Buffalo zatrzymałem sie wysiadłem ze swojego pojazdu nawet nie celowałem ani nic i dostałem tazera i zostałem wsadzony do więzienia na 30minut z powodem "Ostrzał w strone PD" (Odczekałem cała kare czasową więzienia za która zostałem nie winnie skazany). Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/powt-rka-EDnMp3H ( Nie jest to mój pov ja jestem tym zielonym cheetahem) Jeżeli dowód jest mało wystarczający można również sprawdzić logi Ja, dekoder* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.
  5. Porównuje to, dlatego że to, co zrobiłeś jest też wykorzystanie błędu gry świadomie. No to widzisz ty popełniłeś błąd, nie patrząc na grę tylko na czat w ogóle to śmieszne masz tłumaczenie, bo gdy zostałeś zabity to na pewno widziałeś na tym czacie, na który patrzyłeś, że zostałeś zabity, bo jest powiadomienie mogłeś wtedy kliknąć „esc” i mnie zostawić. Tylko wiesz, że jest duża różnica być powalony, a zakuty, ponieważ, gdy jestem powalony, to nie masz prawa mnie wsadzić do wiezienia, a to prawo dopiero masz, wtedy gdy mnie zakujesz. Również chciałbym ci przypomnąć to, że ja do ciebie od razu pisałem na pm, że nie powinieneś mnie wsadzić poprzez pid po tym, co zrobiłeś, lecz zrobiłeś inaczej.
  6. Czyli rozumiem, że wy możecie wykorzystywać błędy gry, kiedy wam pasuje, A zwykły gracz, który jest zakuty i go zbugowaliście, przez co mógł rzucić granat już jest banowany.
  7. Nick funkcjonariusza: umefor Data i godzina zdarzenia: 07.01.2024 22/23 Pełen opis sytuacji: A więc tak byłem na strefie dm strzelałem się z graczami, po czym przyjechało sapd zostałem strzelony z tazera wtedy podbiegł umefor i chciał mnie zakuć, lecz przed zakuciem został on zabity i zakuł mnie po swojej śmierci. I zostałem wsadzony do więźnienia przez PID na 60 Minut. Lecz chciałbym również dodać, że jest to wykorzystywanie błędów gry, ponieważ Ludzie byli Banowani za rzucanie granatów podczas tego, jak byli zakuci i wynoszeni z dm, to jest to samo, co zrobił umefor zrobił tylko w innej formie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/fsmKXU0 Ja, bogdan122 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje
  8. Nick funkcjonariusza: @umefor Data i godzina zdarzenia: 07.01.2024 22/23 Pełen opis sytuacji: A więc tak byłem na strefie dm strzelałem się z graczami, po czym przyjechało sapd zostałem strzelony z tazera wtedy podbiegł umefor i chciał mnie zakuć, lecz przed zakuciem został on zabity i zakuł mnie po swojej śmierci. I zostałem wsadzony do więźnienia przez PID na 60 Minut. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/VKmKzuu
  9. dekoder;

    Jester 37k ID

    Model: Jester ID: 37901 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 12189,7km Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1082), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: offki Coś od siebie: szybki i wsciekly SS’y: brak
  10. dekoder;

    MEGA FLASH 2.2

    Model: Flash ID: 66804 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 15282,5km Dodatki: stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: 500k Coś od siebie: super piekna szybka fura SS’y: brak
  11. dekoder;

    Buffalo 2.2

    ale 550k lub trade ? Bo nie czaje
  12. dekoder;

    Buffalo 2.2

    Model: Buffalo ID: 99608 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 12k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1081), moduł UP1, tablica rejestracyjna (DV KACPI), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) + ma 2 Klucze Cena: offka 480k jak na teraz Coś od siebie: spoko furka szybka ladna piekna cudowna slodka urocza SS’y:
  13. dekoder;

    Elegy ID 38K!!

    Sprzedane na serwerze za 425k do zamkniecia
  14. dekoder;

    Elegy ID 38K!!

    blisko ale jeszcze 40 ci brakuje
  15. dekoder;

    Elegy ID 38K!!

    Model: Elegy ID: 38111 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 11k Dodatki: felgi (1081), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( KING), podświetlenie licznika (███) Cena: Offki Coś od siebie: super fura fajne id SS’y: Zbyt Duża waga ss wiec nie wstawie ale pojazd jest caly bialy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin