Skocz do zawartości

LilBoy

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez LilBoy

  1. Typowa nuta właścicela nebuli kiedy nadjezdza na giełde :P

  2. Chciał bym mieć uranusa fajnie by stał pod domem z nebulą
  3. Nie ma to jak baseball 69586180_1191358754401011_4132116378247233536_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQnQ7xoEt244rdWbRReMBPHUqbsMXsEfghmTVc_qr3hfLZMPLOTZ4eEHtkc6RZXzr_s&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=dfc4f20987754cd0949d6dcf254cf373&oe=5E06C687

  4. 69125651_1078726909183864_3862940512835076096_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQndNB1Sd1wU5Obp6pstlPyzubymCerfvPkUZ60bluRmz1mh_5wT124Qr3q8C_NF40-V8RKUD-GHJzl9lYByAOxJ&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=e83f42b2571c5528dd6626319b8665d5&oe=5E13482BNie ma nic lepszego jak PinkFlamingo

  5. Pszyjechoł chłop z francjii za pomocą auta z guugle 68720189_648311665655050_2825472926055137280_n.png?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkRp0BcBP1M7S3V_TWJxfOLWHWJTgGaHQ23j2UAsOOe7KXsO3h4MbMpbdzDzXvuYis&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=c7e85f69c77cb67339801754b8a67139&oe=5DC7B609

  6. 69166257_475149893217119_3616826281045262336_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQl7FV79SGjJ5WrJ3op7ZqFPB_jjDcn3-SxmjyYT1-jg37qnc4rGqkUM0J2c0bC3Kevmxol9Gd4FYmo0g7Swq9dM&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=cc7ae372ec37096383f65db39a7fc581&oe=5DCFB1F6Zmodelerowe problemy jak ich nie lubie ga dayum...

  7. https://imgur.com/a/FsJm2x5 Subwoofery i skrzynia skończona :P wkońcu 

  8. https://imgur.com/a/zbaVffv Sadler dakar jeszcze dużo roboty a tu jeszcze teksturki ale sie zrobi :P

  9.  Biegnam defesywnie gdy silne mi działa. 

  10.  Demonologia nadal na słuchawkach! 

  11. https://imgur.com/a/wgnC0Db Trutka z metina powstaje do gta sa :P@.BudziK.

    1. Nukill

      Nukill

      Wystarczy wyeksportować model z gr2, fms już jest w MTA

    2. LilBoy

      LilBoy

      Wole samemu spróbować zrobić :3 

  12. LilBoy

    Screeny z innych Gier :>

    https://imgur.com/a/EFTW9sg kiedy ci sie znudzi jazda na normalnych wielkości felach A tu środek https://imgur.com/a/BHjhsgI
  13. https://imgur.com/a/13SXMAx Kiedy Adaskoowi sie zachce grilla to wbija do ruskich :D

    1. AdaSkoo

      AdaSkoo

      No to nasi koledzy xD 

    2. LilBoy

      LilBoy

      Tak w kazdy wieczór co ni :D

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      No jedne rusek nam wódkę podawał :D 

    4. LilBoy

      LilBoy

      Pamiętasz jak w koszyku usiadleś a ja cie nim wiozlem :P bozie 

  14. LilBoy

    Screeny z innych Gier :>

    @AdaSkoo Na grillu u ruskich
  15. LilBoy

    Do zamknięcia. @LOCK

    Łowie ryby na spinning
  16. 13nastego twoje myśli są przy mie !
  17. Obraz może zawieraÄ: co najmniej jedna osoba, ludzie stojÄ, samochód i na zewnÄtrz

    A węgry posiadajo takiego pastucha na śluby! 

  18. Elegy driftin pijam sobie drinki

    1. KOV

      KOV

      Słyszą pisk wheels ja wychylam się zza winkli

    2. Kirge

      Kirge

      młodszy joe który nie krzyczy to nie młodszy joe

  19.  

    рычу пея солуффка, каркуффка в адсуффках вкусный густуффка ужин ты не знаешь этого спадаффка Wersja rosyjska rycha peji 

  20. Siema kayak 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin