Szczerze mówiąc, długo się zastanawiałem, czy wgl wystawiać tą ocenę bo zwykle szkoda mi czasu na pisanie takich rzeczy, i nie mam parcia żeby komuś robić atencję, ale do rzeczy.
Ocene jaką dam to taka mocna 0/11 ponieważ chłop zamiast normalnie prowadzić audycje przez cały czas nawija o swojej ukochanej dziewczynie. Jeśli się tak kochacie to idźcie sobie na priv, spotkajcie się i róbcie sobie tam co chcecie. A nie ,że przez całą audycję o xMimis tylko nawijasz | NIE POZDRAWIAM! | warol