Skocz do zawartości

Leonardo.

Gracz
  • Postów

    117
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Leonardo.

  1. Tymin 100% sie z tb zgadzam co do twojej apelki powinni dodac taryfikator kar

  2. Model: Premier ID: 23302 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 3k Dodatki: Pod licznik (Zielony), 25 LPG, Malowane Fele, Klucze.Cena: od 80k zwyż. Coś od siebie: Polecam ten pojazd z tego co pisze na forum to jedzie 170 . SS’y:
  3. Premier 1.8 Pod licznik, Fele malowane,Klucze,LPG 25 3K PRZEB V-MAX 170 120k i zabieraj
  4. Hmm, Dlaczego ja?, Ponieważ Przyda mi się na rozwój mojej organizacji, oraz mojego konta POWODZENIA ALL! Pamietajcie kazdy ma rowne szanse
  5. ID nieruchomości: 129 Cena za dobę: 400 Lokalizacja: LV Polo opuszczonego lotniska ;c Cena: od 10k zwyz SS’y: https://imgur.com/a/YyeSS, https://imgur.com/a/BCNpqCoś od siebie: Baza jest dobra na org Polecam ;c Cytuj Edytuj
  6. ID nieruchomości: 129 Cena za dobę: 400 Lokalizacja: LV Polo opuszczonego lotniska ;c Cena: od 10k zwyz SS’y: https://imgur.com/a/YyeSS, https://imgur.com/a/BCNpqCoś od siebie: Baza jest dobra na org Polecam ;c
  7. Kaseiro na cb czeka

  8. Leonardo.

    Odejście

    Kruzi!!!, Tylko nie ty!!
  9. Siema Ziomek, Chcialbym od cb kupic to banshee

  10. Grabsio!, Obserwacje mi daj!

  11. Sell banshee? 

    1. UwUsny_Matek*

      UwUsny_Matek*

      Ta napisz pw ile dasz 2.0 up123 lampki, lpg 50 ?

  12. Napisalem na ciebie skarge ;)

  13. Leonardo.

    Bullet 1.8

    Cheetah 2.2 lampy up1 pod licznik 50lpg i doplacasz
  14. Leonardo.

    Bullet 1.8

    600k jestem w stanie dac 620k
  15. Gizo odblokuj na fb

    1. GiZO

      GiZO

      em a jak sie nazywasz? xd Bo nie kojarze zebym cie blokował

  16. Gosciu zarty sobie robisz?, Auto na cb na pp za 3150 Masz nam to zwrocic inaczej pisze skarge na forum ;)

    Masz ss: https://imgur.com/a/itFr2

     

    Przelej na pid 16791

  17. Nick z mumble: FejmTV Powód zbanowania: obrażanie na publiku nagrywanie dodatkowo złamanie zasad. IP internetu, na który został nałożony ban: 77.253.80.111 Nick admina banującego: Wujcio_BS Opis bana: Wchodziłem im na kanał (Pisalem juz to o ub Ale zostalo mi okradzione konto i nie mialem jak odpisac. Coś od siebie: Nie chciałem ich obrażać bardzio przepraszam już więcej sie to nie powtórzy.
  18. Noi co id nic nie daje,A pozatym stal za 200k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin