Skocz do zawartości

STUNTER13

Gracz
  • Postów

    14
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez STUNTER13

  1. Cho priv dogadamy się
  2. Wymiana w chodzi w grę ?
  3. STUNTER13

    Skup pojazdów

    Czekam na poważne oferty
  4. STUNTER13

    Skup pojazdów

    Model: StratumPojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: 5k kmCena: Zaoferuj coś Dodatki: UP1, LPG(35L), CB radio, ogranicznik, wydech, felgi, wlot na dachCoś od siebie: Naprawdę fajna furka i nie jeden może się zdziwić że wyprzedza to stratum z dość fajną predkością
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Siemanko wszystki czekam na ub i rozpoczynamy przygodę z tym serverem . Powiem coś o sobie troche abyście mnie lepiej poznali . Mam na imię Damian mam 15 lat pochodzę z dolnegośląska okolice Wrocławia. Moim hobby jest Downhill Czyli ekstremalne kolarstwo górskie no inaczej jazda wyczynowa . Dobra mniejsza w wolnych chwila lubię sobie właśnie popykać w gry typu MTA /CS GO/ETS2/ATS . Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum . Noi to tyle z mojej strony chciałem się z wami tylko przywitać . Jeżeli wydzicie że robię strasznie dużo błędów to wiedzcie że mam Dysortografie . Pozdrawiam //Dudis
  7. Czm nie mogę pisać na Shoutbox'ie

    1. AdiK..

      AdiK..

      Musisz miec chyba 20 postow zeby sie odblokowal

    2. AdiK..

      AdiK..

      Musisz miec chyba 20 postow zeby sie odblokowal

    3. STUNTER13
    4. sishatenjp

      sishatenjp

      bo jeszcze ci nie pozwoliłem

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin