Skocz do zawartości

demoski

Gracz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez demoski

  1. demoski

    Ubespieczenie

    Witam ! Mam pewien pomysł , aby na serwer zostały wprowadzone ubespieczenia Zamysł : Gracz posiada samochód który uczestniczył w wypadku Po czym wzywa organizację SAPD która przygląda się sprawię po tym gdy owa organizacja dojdzie do wniosku który gracz jest winien w tym zdarzeniu graczowi niewinnemu ubespieczalnia wypłaci kwotę na naprawę pojazdu lecz gracz winien by dostał jakąś kare od SAPD np odebrane prawko na 24h lub coś takiego , oraz by miał wpłacić do ubespieczalni ową kwotę która jest potrzebna na naprawę pojazdu poszkodowanego + jakiś podatek czyli : Szkody 100pln + podatek 50pln razem 150pln przez co ubespieczalnie by się utrzymywały , a ową ubespieczalnie by mógł założyć gracz lub działało by to na podstawie tunerów czyli gracz wypłaca drugiemu graczowi pieniądze A gdy ktoś nie ma wykupionego ubespieczenia , mimo to że nie jest sprawcą wypadku , musi ponieść karę za to że nie ubespieczył swojego pojazdu , kwota ok. 200pln myślę że mój pomysł by urozmaicił serwer o nową pracę ubespieczyciela oraz by nie było czegoś takiego jak okropny spam : PŁAĆ! PS. nie dopisałem : przy poważnym wypadku w którym szkody są sumowane na +100pln w jednym pojeździe , samochód nie mógł by dalej jechać , by to uniemożliwiło ucieczkę owego sprawcy Pozdrawiam i mam nadzieje że mój pomysł zostanie rozpatrzony i w niedługim czasie zostanie coś takiego lub podobnego wprowadzone na serwer , //demoski
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin