Skocz do zawartości

Fl0wek

Gracz
  • Postów

    38
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Fl0wek

  1. Fl0wek

    Buffalo

    Model: Buffalo ID: 334 (4 na serwerze) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 600km Dodatki: Czerwone światełka, Czerwone podświetlenie licznika, Dwa klucze, Instalacja LPG 75L, Malowane felgi 1074 (Mega).Cena: 200k (do lekkiej negocjacji) Coś od siebie: Pojazd godny polecenia, świetnie się prowadzi a jak przydepniemy to i zarzuci tyłem. Na pewno jest warty swojej ceny, patrząc na to jakie ma dodatki, jaki przebieg i jakie ID. SS’y: Do obejrzenia w grze, wystarczy wiadomość na forum lub na serwerze. @Aro.cj oznaczam Cię, żeby okazja Ci nie uciekła. Wiem, że byłeś zainteresowany.
  2. Fl0wek

    Ewcia kupiła pociąg!

    JAKIE SZYNY TAKA STACJA Hy Hy Hy
  3. Małe banery do Social Mediów, lub pracowników frakcji. Prosta grafika vectorowa.
  4. A ja w lipcu Wam udowodnię, że da się 24h online
  5. @Mati.. @Oshei*998 https://imgur.com/a/GseFymk https://imgur.com/a/CciQT4a PRZELEW 200PLN NA PID: 46923
  6. @Oshei*998 Rozumiem, że ma to być Avatar? Czy Baner? (w celu odpowiedzi edytuj poprzedni post, aby uniknąć niepotrzebnego spamu)
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Fl0wek

    Redsands West - Estate

    Witam serdecznie wszystkich czytelników. Od jakiegoś czasu mam problem ze znalezieniem ciekawej nieruchomości, ponieważ graczy jest wielu a domków tak mało, więc.. W tym temacie chciałbym zaprezentować efekty mojej pracy w edytorze map. Redsands West - Estate Małe osiedle mieszkaniowe, niedaleko giełdy samochodowej składające się z dwóch bloków. Warunki idealne dla biznesmenów, kawalerów a także młodych, niezbyt majętnych ludzi poszukujących mieszkania. Budynki mieszkalne bez problemu zapewniają 16 dobrze wyposażonych mieszkań średniej klasy. Pomiędzy nimi znajduje się strzeżony parking dla 12 samochodów osobowych, oraz dla 6 motocykli lub czterokołowców lekkich. Na terenie osiedla rośnie sporo drzew, więc powietrze mimo umiejscowienia w mieście będzie zawsze świeże i zdrowe dla mieszkańców. Dbamy też o bezpieczeństwo i komfort naszych mieszkańców, więc teren ogrodzony jest dobrze oświetlonym murem. Nie zwlekaj i zakup swoje mieszkanie za okazyjnie niską cenę! Komentarz popierający wprowadzenie mapy + cena wynajmu mieszkania (mile widziane będzie też dodanie punktu reputacji dla firmy budowlanej dla firmy budowlanej). Redsands West - Estate: (maperem nie jestem, więc nie bijcie jak coś wygląda tragicznie ) EDIT: Cena za dobę przewiduję 80-100pln tak jak to napisał @FreshuTM, dzielnica jest mała i skromna więc taka stawka będzie okej. Jeżeli projekt zostanie wprowadzony, to postaram się zapewnić pierwszeństwo dla właścicieli trzech domków, które usunąłem, powinni mieć oni pierwszeństwo @skillsu., @KAMIL720 oraz ZloteQ.
  9. Z przodu Kawasaki za nim pędzi NSR
    Wężykiem po drodze Ninja jak głupia rwie!

    <3 

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. @DyGaS* Jutro będę miał czas, coś się ogarnie
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Potocznie Virtual Tuning ( jest to edycja zdjęć pojazdów, która dodaje nieco od siebie ) Zaprezentuję Wam tutaj mój pierwszy progres w tej kategorii Grafiki. Będzie to MW E92 M3, któremu: - Przyciemniłem szyby, - Wyrzuciłem literki z klapy bagażnika, - Zmieniłem progi i tylne nadkole, - Dodałem obniżenie zawieszenia, - Zaingerowałem w rury wydechowe, - Odrobinkę przyciemniłem szyby - Dodatkowo poprawiłem tło na którym pojazd się znajduje wymiarowo i kolorystycznie. (+lekka ingerencja w kontrasty itp.)
  14. Baner, Logo i Avatar dla Studio 650 (https://www.youtube.com/channel/UCXWT8woGNVVzKz1_Ls9HJ4A)
  15. MOJA ODPOWIEDZ DLA @Bartoszewsky, mam nadzieję że się podoba. Przelew na PID: 46923 << >> (praca ma ciekawą obwódkę, której na forum 4life niestety nie zobaczymy bo jest białe tło)
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Proponuję coś takiego, zawsze można coś innego zrobić https://imgur.com/1vY94bN https://imgur.com/3KUS4is
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Grafika w trakcie wykonywania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin