Skocz do zawartości

Fl0wek

Gracz
  • Postów

    38
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Fl0wek

  1. Zapraszam PW w celu ustalenia szczegółów. Zlecenie mogę wykonać jutro (tj. piątek).
  2. PROJEKTANT GRAFIKI Zajmuję się grafiką od kilku lat, ale dobrą grafikę zapewniam od około sześciu miesięcy. Temat został napisany w celu pochwalenia się swoimi projektami dla społeczności 4life, oraz wykonywania nieco poważniejszych zleceń od użytkowników forum. SKŁADANIE ZAMÓWIENIA W celu złożenia czytelnego i sensownego zamówienia, należy przede wszystkim pomyśleć, czego tak na prawdę się oczekuje. Drugim krokiem jest szukanie przykładowych prac, abym mógł lepiej podejść do zlecenia. Trzecim równie ważnym krokiem jest zapoznanie się z poniższym cennikiem. Po wykonaniu uprzednich czynności proszę o staranne wypełnienie tego wzoru: 1.Wymiary pracy: <można wpisac np. Avatar, Baner na YT> 2.Kolorystyka: <np. Wasz ulubiony kolor> 3.Tematyka: <polecam wpisać tutaj trochę więcej niż jedno słowo> 4.Napis: <np. nickname, ranga...> 5.Przykładowe prace: <wkleić przykładowe obrazki> 6.Suma którą zobowiązujesz się zapłacić po otrzymaniu dobrze wykonanej pracy: <suma pln in-game> CENNIK Avatar - 3000 pln Logotyp - 6000 pln Sygnatura - 9000 pln Baner - 12000 pln *ceny podane wyżej, są cenami minimalnymi* GALERIA PRAC
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Fl0wek

    Grafika - fl0w.

    A tematyka gdzie?
  5. ZbyK informował już na forum, że miał ważny wyjazd i nie mógł ukończyć pracy nad premium, mówił też, że powinien skończyć w Poniedziałek - Wtorek. (jeśli się nie mylę)
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. PID: 46923 https://imgur.com/a/xAQko
  9. Jaką sumę gotówki w grze proponujesz?
  10. Tego Mattixa to brać od razu! 

  11. Model: Fortune ID: 17174 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 2400 km Dodatki: Instalacja LPG (35), Alufelgi, Malowanie alufelg, Obniżone zawieszenie, Negatyw. Cena: 80 000 pln Coś od siebie: Autko godne polecenia, zrobione na styl JDM. Pojazd osiąga prędkość maksymalną 160km/h ponieważ nigdy nie było żadnej ingerencji w funkcjonowanie silnika. We wnętrzu możemy zastać 2 miejsca. Układ jezdny pojazdu oceniam na bardzo dobry, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to napęd RWD (na tylne koła). Właścicielem jestem od dosyć krótkiego czasu, starałem się stworzyć "podstawę" do zbudowania pięknej niebieskiej bestii. Zapraszam na jazdy próbne (niestety posiadam tylko jeden kluczyk więc to ja będę kierował). SS’y: Model: Jester ID: 3849 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 6000 km Dodatki: Pełny tuning vizualny, UP1, Instalacja LPG (75) Cena: 200 000 pln Coś od siebie: Sportowy samochodzik, mam do niego sentyment, bo śmigał nim mój stary przyjaciel. Prowadzi się auto bardzo dobrze, jego prędkość maksymalna to 200km/h, mimo napędu FWD (na przednie koła), spokojnie wchodzi bokiem w zakręty. Auto ma stylowy, można by powiedzieć - klasyczny, bodykit który tylo dodaje mu uroku. Zapraszam na jazdy próbne (niestety, mam tylko jeden kluczyk, więc to ja będę kierował). SS’y: Model: Sabre ID: 30243 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 86100 km Dodatki: Felgi, Ciekawe Malowanie Cena: 20 000 pln Coś od siebie: Wspaniały muscle car dla mniej zamożnych osób, pomimo niewysokiej pojemności silnika auto jest wyposażone w napęd RWD (na tylne koła) co spokojnie pozwala na agresywną i stylową jazdę. Prędkości maksymalnej niestety nie testowałem, ale jeżeli nie chcecie Perenniala, a na Premiera Was nie stać, to jest to samochód idealny. Świetnie sprawuje się jako auto do jazdy codziennej, niestety minusem jest tutaj brak instalacji LPG, przez co częściej trzeba odwiedzać stacje paliw, no ale przecież to przepiękny Muscle Car! Serdecznie zapraszam na jazdy próbne (niestety posiadam tylko jeden kluczyk, więc to ja będę kierował). SS’y:
  12. https://imgur.com/a/Ew7Bn PID: 46923
  13. Fl0wek

    Grafika - fl0w.

    Niektóre prace, są bardzo stare.. Praktycznie z początków zabawy w "Grafika". Wrzucone są z powodu sentymentu i udowodnienia, że stale się rozwijam. Wielu grafików opisuje siebie słowami "innowacyjny", "pomysłowy", "tani", "kilkuletnie doświadczenie". Ja natomiast powiem o sobie tyle: Jestem osobą która w tym temacie siedzi 2 lata, rozwój jakikolwiek zaczął się kilka miesięcy temu. Pochłaniam nowe wiadomości, umiejętności i rady przez cały czas. Co do grafik - cenię się wysoko, jeśli jakość i pomysł zapewniam wysoki, cenię się nisko jeśli brak mi pomysłu lub wykonanie zawiedzie.
  14. Mówiłem, że nie jestem z tym dobry. https://imgur.com/ZT8Qv2Z
  15. Fl0wek

    Grafika - fl0w.

    WZÓR: TYP PRACY, WYMIARY: KOLORYSTYKA: TEMATYKA: NAPIS: WYNAGRODZENIE:
  16. Fl0wek

    Witam (ponownie)

    Jak to miło zajrzeć na forum po roku nieobecności i zobaczyć sukcesy dawnych "znajomych"... Niektórzy z Was może wiedzą, że grałem tu kiedyś przez jakiś czas, nawet udało mi się dołączyć do SAPD, ale... nie o tym tutaj chcę pisac Postanowiłem zajrzeć sobie na forum i ku mojemu zdziwieniu - nawet pamiętałem hasło... Jeszcze do końca nie mogę Wam powiedzieć czy na długo tu zostanę, bo sam nie wiem. Myślę, że jeśli odświeżę sobie troszkę świat gry i forum, to zobaczycie mnie głównie w temacie Grafiki. Chciałbym jeszcze tylko wspomnieć o najlepszym szkoleniowcu akademii policyjnej- @TheTomson, pozdrawiam Cię i gratuluję awansu To chyba byłoby na tyle, do zobaczenia w dziale Grafiki lub na serwerze! Miłej gry i smacznego jajka wszystkim życzę! ~fl0w.
  17. Model: Jester V-Max: 203-205 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 3k Usterki: Brak Cena: Licytacja od: 150k Cena kup teraz: 235k ID: 15932 Kolor: Pomarańczowy Tuning: UP1, UP2, 3Klucze, Full Visual, Gleba, LPG 35L Kolor świateł: Białe (standard) SS'y: http://imgur.com/a/EkMLE http://imgur.com/a/ZmXWu Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Fl0wek Jeśli cena nie będzie mnie satysfakcjonować, nie sprzedam!
  18. Fl0wek

    Skarga na eNers

    Hoopak zerknij na screeny, dodałem je.
  19. Fl0wek

    Skarga na eNers

    Niuniek, mógłbys wykazac odrobine kultury i przepisac chociaz moj nick, a nie pisac "ten ktos", poczulem sie troche irazony, ale to nie wazne. Chcialbym skomentowac "dzikie spiny" tak "Panie prosze poczekac" "nie ruszajcie tego auta" "halo" to są spiny...
  20. Fl0wek

    Skarga na eNers

    No wiec tak, swiadkow postronnych masz, a co z kims bezstronnym ? Watpie zeby koledzy cie wsypali. Oswiadcze ci jeszcze że nie bylem wtedy z zadnym kolega! Kolejny raz oskarzasz mnie o wlaczenie awaryjek, a jak widac na screenach (pisał tak, moze nie widac akurat) napisales ze "juz nie klam nie klam, mozna sprawdzic w logach czy wlaczyles czy nie" (cos takiego) No to jesli sie da to sprawdzcie, ja mage przysiadz na wszystko że tak nie było. Mozliwe ze tak ta wygladalo, ale ja wsiadlem w celu ucieczki a nie po to by awaryjki wlaczac, bo co by mi to dalo ? Jak juz bym nie wyjechal... Kolejny temat ktory chce poruszyc to "to ze za 1k to nie ode mnie zalezy" ale bardzo dziwnym trafem w nawiasie opisze jak mi sie udalo (zlozylem rowniez skarge na iwo11 ze dal za 1k, skarga rozpatrzona, a iwo z wlasnej kieszeni oddal mi te 500pln, i calkiem fajna rzecz sie dowiedzialem podczas naszej rozmowy). (Dodam screeny jak bede mial dostep do komputera) Nie zalezy od ciebie cena na parkingu pol. ? A tu prosze "ten samd kazal za 1k" tylko jakim prawem mu kazales skoro za zle zaparkowane auto powinienem zaplacic 250-500 pln (opierajac sie na cenniku wykroczen) a nie na twoim widzi mi sie... Jak widac w odpowiedzi na skarge nawet klamiesz. Do eNers: lepiej bedzie jak poprostu przeprosiła i o calej sprawie zapomnimy bo ja wiem ze mam racje, i nie odpuszcze dopoki sprawa nie zostanie rozwiazana. Do wyzszych rang: jesli przeprosi prosze (tak od serca) aby nie zostal ukarany, poniewaz kazdemu zdazy sie popelnic blad. Screeny: http://imgur.com/a/3P1xd(początek rozmowy) http://imgur.com/a/KpjeO(ta ciekawa informacja + potwierdzenie że eNers kłamie w odpowiedziach) Chciałbym zaznaczyć że iwo11 zapłacił z własnej kieszeni, potem jeszcze cos do mnie psiał, ale miałem spotkanie SAPD więc niestety nie mogłem pisac. Prawdopodobnie chce aby eNers zapłacił mu 500pln które on wyłożył.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Fl0wek

    Skarga na eNers

    Nick oskarżonego: eNers Twój nick: Fl0wek Powód: Oskarża o kłamstwo, oraz oszustwo. Podejrzewam że chciał mi zaszkodzić w jakiś sposób, choć nie wiem jaki. Opis zdarzenia: Miałem zamiar wejść do KGP na 1-2 min. więc zostawiłem pojazd z ręcznym (z obawy przed przepchnięciem) i włączonymi awaryjnymi (bo stał na poboczu) ale niestety nie zauważyłem zakazu parkowania, więc auto stało na zakazie (po 2 min. wyszedłem) i zauważyłem że pracownicy SAMD "barierkują" mój pojazd, wystraszyłem się trochę i wsiadłem do niego i chciałem odjechać, ale właśnie postawił barierkę uniemożliwiającą mi to, a pomyślałem że nie chce robić sobie problemów więc wysiadłem. SAMD'y wezwały lawetę (iwo11) a ja przez cały czas pisałem coś typu: "prosze zaczekać, wołam admina !" i "czekajcie" i "zostawcie ten samochód tak jak stoi!" Ale nie reagowali. Na moje wezwanie przyszedł Siverius, wytłumaczyłem mu że racja stoję na zakazie auto zniszczone itp. racja, ale że dlatego że na tą 1-2 minutki to specialnie zostawiłem awaryjne, wtedy pracownik SAMD eNers napisał: "wsiadłeś do pojazdu i wtedy włączyłeś awaryjne" ja odpowiedziałem: "nie prawda ! oskarżasz mnie?" on odpowiedział "prawda, tak oskarżam" no więc wtedy zawołałem admina. usłyszałem również od eNers'a oskarżenie brzmiące: "zle zaprakowane auto i skakałeś z dachu" a na screenach widać ewidentnie, że mam pełny pasek zdrowia, więc jak jest możliwe abym skakał z dachu ?! Na koniec dodam bonus, że za auto zamaist 500/250 PLN muszę zapłacić 1000PLN nie wiem z jakiego powodu. Godzina i data zdarzenia: 2017.01.08 około 17:00 Dowody: Screeny na których widać co kto pisał (konsolka, czerwone zaznaczenia) oraz że mam pełny pasek zdrowia. Screeny zostały przeze mnie zrobione odrazu po całej akcji. http://imgur.com/a/KDtcp http://imgur.com/a/FFnDN http://imgur.com/a/T5nVn (SCREENY MOGĄ NIE BYĆ W DOBREJ KOLEJNOŚCI) Coś od siebie: Nie mam pojęcia co widział eNers mówiąc że skakałem z dachu... chciałbym zaznaczyć ze nie mam do niego żalu o to że mam auto na parkingu policyjnym, i o całej sprawie mogę zapomnieć, ale chcę jednego - Aby moje auto było do wyciągniecia za prawidłową cenę z parkingu pol. czyli 500PLN.
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin