Skocz do zawartości

.santiago.

Gracz
  • Postów

    59
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    .santiago. przyznał(a) reputację dla sebeh. za aktualizację statusu, ja z ziomeczkami na grillu pozdro @Sheeker , @TheLeon , @Bulis , @F4LL3S , @mxlk , @I   
    ja z ziomeczkami na grillu pozdro


    @Sheeker, @TheLeon, @Bulis, @F4LL3S, @mxlk, @ItsTobiasz
  2. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od wonderxoxo za aktualizację statusu, blyblyblyblyblyblyblyblyblyblyblybly   
    blyblyblyblyblyblyblyblyblyblyblybly
  3. 4Sad
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Harold. za aktualizację statusu, Kubuś wracaj do FD!!!   
    Kubuś wracaj do FD!!!
  4. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla 83Ksiek za aktualizację statusu, MUMBIMA SOBIE KUPILEM   
    MUMBIMA SOBIE KUPILEM 
  5. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Witam serdecznie, miłego wtorku! https://open.spotify.com/track/4LqkSEGv7SpGzruiSTkfL   
    Witam serdecznie, miłego wtorku!
    https://open.spotify.com/track/4LqkSEGv7SpGzruiSTkfL5?si=jz8xEAFNSZql03bQi3m6VQ
     
  6. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Biurowiec za aktualizację statusu, +rep fajnie sie pisało na cb   
    +rep fajnie sie pisało na cb
  7. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, OPA   
    OPA
  8. 4Fun
    .santiago. przyznał(a) reputację dla goroncydamus za aktualizację statusu, G> Lil_PumpGS (353): siejem siejem co zasiejem to kurde w te i nazad sprzedamy BUC   
    G> Lil_PumpGS (353): siejem siejem co zasiejem to kurde w te i nazad sprzedamy 

    BUCH Z WAMI 4LIFE!  @WIXAPOL
  9. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Pozegnanie za aktualizację statusu,   
  10. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, OPA   
    OPA
  11. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, OPA   
    OPA
  12. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, OPA   
    OPA
  13. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, OPA   
    OPA
  14. 4Love
    .santiago. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, OPA   
    OPA
  15. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Harold. za aktualizację statusu, @jakub007_ @Czerwi @Anex2227 @Krystek221v2 @Cinnamoroll @kedar_104_1 @Rut4reK @Airwak   
    @jakub007_ @Czerwi @Anex2227 @Krystek221v2 @Cinnamoroll @kedar_104_1 @Rut4reK @Airwaks @Harold. @Yoshi.t @Skakacz. @KierowcaTocki @Pandka @TaQ @Fonfer @Kasuzlami @maxwel2k @Wasior @Graiven @.santiago. @buju @Gouda_Cheese @patryk2610 @marcin_n_n @gulbok @AmorBoyMUSIC @JacobeQ1401 @CASPraga @PYZA._. @malpaka Gratulacje Każdemu i do zobaczenia w akademii
  16. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla 1312jxrek za aktualizację statusu, @slodka_julka az przykro mi sie patrzy na takich ludzi jak ty https://imgur.com/a/sKb   
    @slodka_julka az przykro mi sie patrzy na takich ludzi jak ty
    https://imgur.com/a/sKb3Xwq
  17. 4Fun
    .santiago. otrzymał(a) reputację od Mibawek za aktualizację statusu, Jestem dumny, że jestem Polakiem. https://imgur.com/a/SUhnAnz   
    Jestem dumny, że jestem Polakiem.
    https://imgur.com/a/SUhnAnz
  18. 4Fun
    .santiago. otrzymał(a) reputację od Mibawek za aktualizację statusu, Jestem dumny, że jestem Polakiem. https://imgur.com/a/SUhnAnz   
    Jestem dumny, że jestem Polakiem.
    https://imgur.com/a/SUhnAnz
  19. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla IgorRzeka za aktualizację statusu, hej jestem twoim fanem   
    hej jestem twoim fanem
  20. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla pikoj za aktualizację statusu, Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w   
    Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w Bayside. Pozdro
  21. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad   
    Witam Szanownych Graczy 4Life

    Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
    Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
    Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
    Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
    Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!



  22. 4Sad
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Bulis za aktualizację statusu, i do pieca   
    i do pieca
  23. 4Wow
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Operator_Taczki69 za aktualizację statusu, Swędzi mnie obdyp   
    Swędzi mnie obdyp
  24. 4Love
    .santiago. przyznał(a) reputację dla kartovelek. za aktualizację statusu, Moi mili państwo - odpowiadając na masę pytań, które dostaje w prywatnych wiadomościa   
    Moi mili państwo - odpowiadając na masę pytań, które dostaje w prywatnych wiadomościach czy to na discordzie, forum czy serwerze odnośnie OSP - krótko mówiąc, tworzy się
    Przeciąga się to nieco ze względu na na różne rzeczy, to fakt ale naprawdę jesteśmy już na finiszu. Niebawem projekt powinien ujrzeć światło dzienne, a rekrutacja powinna ruszyć. Chętnych proszę o jeszcze odrobinkę cierpliwości
  25. 4Fun
    .santiago. przyznał(a) reputację dla Sopel. za aktualizację statusu, Bardzo nieładne zachowanie, przemyśl swoje słowa i całą sytuację i doinformuj się, co   
    Bardzo nieładne zachowanie, przemyśl swoje słowa i całą sytuację i doinformuj się, co trzeba zrobić, żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin