-
Postów
59 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ sebeh. za aktualizację statusu, ja z ziomeczkami na grillu pozdro @Sheeker , @TheLeon , @Bulis , @F4LL3S , @mxlk , @I
ja z ziomeczkami na grillu pozdro
@Sheeker, @TheLeon, @Bulis, @F4LL3S, @mxlk, @ItsTobiasz
-
✮ .santiago. otrzymał(a) reputację od wonderxoxo za aktualizację statusu, blyblyblyblyblyblyblyblyblyblyblybly
blyblyblyblyblyblyblyblyblyblyblybly
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ Harold. za aktualizację statusu, Kubuś wracaj do FD!!!
Kubuś wracaj do FD!!!
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ 83Ksiek za aktualizację statusu, MUMBIMA SOBIE KUPILEM
MUMBIMA SOBIE KUPILEM
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Witam serdecznie, miłego wtorku! https://open.spotify.com/track/4LqkSEGv7SpGzruiSTkfL
Witam serdecznie, miłego wtorku!
https://open.spotify.com/track/4LqkSEGv7SpGzruiSTkfL5?si=jz8xEAFNSZql03bQi3m6VQ
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla Biurowiec za aktualizację statusu, +rep fajnie sie pisało na cb
+rep fajnie sie pisało na cb
-
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, G> Lil_PumpGS (353): siejem siejem co zasiejem to kurde w te i nazad sprzedamy BUC
G> Lil_PumpGS (353): siejem siejem co zasiejem to kurde w te i nazad sprzedamy
BUCH Z WAMI 4LIFE! @WIXAPOL
-
-
-
-
-
-
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ Harold. za aktualizację statusu, @jakub007_ @Czerwi @Anex2227 @Krystek221v2 @Cinnamoroll @kedar_104_1 @Rut4reK @Airwak
@jakub007_ @Czerwi @Anex2227 @Krystek221v2 @Cinnamoroll @kedar_104_1 @Rut4reK @Airwaks @Harold. @Yoshi.t @Skakacz. @KierowcaTocki @Pandka @TaQ @Fonfer @Kasuzlami @maxwel2k @Wasior @Graiven @.santiago. @buju @Gouda_Cheese @patryk2610 @marcin_n_n @gulbok @AmorBoyMUSIC @JacobeQ1401 @CASPraga @PYZA._. @malpaka Gratulacje Każdemu i do zobaczenia w akademii -
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla 1312jxrek za aktualizację statusu, @slodka_julka az przykro mi sie patrzy na takich ludzi jak ty https://imgur.com/a/sKb
@slodka_julka az przykro mi sie patrzy na takich ludzi jak ty
https://imgur.com/a/sKb3Xwq
-
✮ .santiago. otrzymał(a) reputację od ✮ Mibawek za aktualizację statusu, Jestem dumny, że jestem Polakiem. https://imgur.com/a/SUhnAnz
Jestem dumny, że jestem Polakiem.
https://imgur.com/a/SUhnAnz
-
✮ .santiago. otrzymał(a) reputację od ✮ Mibawek za aktualizację statusu, Jestem dumny, że jestem Polakiem. https://imgur.com/a/SUhnAnz
Jestem dumny, że jestem Polakiem.
https://imgur.com/a/SUhnAnz
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ IgorRzeka za aktualizację statusu, hej jestem twoim fanem
hej jestem twoim fanem
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ pikoj za aktualizację statusu, Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w
Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w Bayside. Pozdro
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad
Witam Szanownych Graczy 4Life
Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!
-
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ Operator_Taczki69 za aktualizację statusu, Swędzi mnie obdyp
Swędzi mnie obdyp
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla ✮ kartovelek. za aktualizację statusu, Moi mili państwo - odpowiadając na masę pytań, które dostaje w prywatnych wiadomościa
Moi mili państwo - odpowiadając na masę pytań, które dostaje w prywatnych wiadomościach czy to na discordzie, forum czy serwerze odnośnie OSP - krótko mówiąc, tworzy się
Przeciąga się to nieco ze względu na na różne rzeczy, to fakt ale naprawdę jesteśmy już na finiszu. Niebawem projekt powinien ujrzeć światło dzienne, a rekrutacja powinna ruszyć. Chętnych proszę o jeszcze odrobinkę cierpliwości
-
✮ .santiago. przyznał(a) reputację dla Sopel. za aktualizację statusu, Bardzo nieładne zachowanie, przemyśl swoje słowa i całą sytuację i doinformuj się, co
Bardzo nieładne zachowanie, przemyśl swoje słowa i całą sytuację i doinformuj się, co trzeba zrobić, żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.