Skocz do zawartości

Slay

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Slay

  1. Slay

    Siema ; ].

    No siema ;].
  2. Cześć! Chciałbym pokazać wam jak podmienić mapę pod F11. 1. Pobieramy mapę o wymiarach 1024x1024 z nazwą radar.jpg. Dam wam 3 przykładowe mapy: https://i.imgur.com/F2JuqgT.jpg https://i.imgur.com/k8qEkxl.jpg https://i.imgur.com/Xcu9QH8.jpg 2. Po pobraniu tych map wchodzimy w folder MTA San Andreas 1.5 > MTA > cgui > images i wrzucamy tu plik. 3. Cieszymy się nową mapą.
  3. Model pojazdu: Stallion. Przebieg: 31k. Cena: Licytacja od 10k. KT - 18k. ID: 6655. Kolor: Czerwony. Tuning: Felgi ( O ile wiem to 1076 ). Kolor świateł: Standardowe. SS'y: Model pojazdu: Sabre. Przebieg: OK. 74.5k. Cena: Licytacja od 20k. KT - 30k. ID: 6660. Kolor: Czerwony. Tuning: Felgi ( O ile wiem to 1083 ). Kolor świateł: Standardowe. SS'y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin