Skocz do zawartości

Bezo_PL

Gracz
  • Postów

    26
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Bezo_PL

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Sultan Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 0+ Cena: czekam na propozycje Dodatki: Najlepiej żeby był czysty Coś od siebie: Liczę na oferty.
  3. już za rogiem 10 lat ;)

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Kozak jesteś, dzk za rozmowe na magazynie xD

    1. >nsnp^

      >nsnp^

      Hehe dzięki również za miłe słowa. Pozdrowionka

  6. Serio gratki za tak okrągłą liczbę przegranych godzin na serwerze.

    Zrobiłem ci snapshota na Web Archive więc masz taką małą pamiątkę ;)))

    https://web.archive.org/web/20250910164612/https://mta4life.pl/profile/3262-krystian6076/

     

  7. WTF co to jest? Pierwsze widzę i wsm nie miałem pojęcia o czymś takim
  8. Wszystko działa elegancko. Dzięki <333
  9. Siemka, chciałbym wgrać inny wygląd ulic. W sensie że z jakiś stronek pobrać i wgrać do MTA, bo wiem że tak się da, lecz niestety nie mogę znaleźć żadnego poradnika odnośnie tego. Mógłby ktoś podlinkować poradnik lub szybko napisać jak to zrobić? Bardzo bym był wdzięczny
  10. Nowy Nick?

    1. davoolsky*

      davoolsky*

      w praktyce nick nowy nie jest, ale teraz zawital na 4life-a :P

  11. dobra, napisz mi na pv kiedy bedziesz na serwerze
  12. Model: Blista Compact Pojemność silnika: 1.4, lub 1.6 Przebieg pojazdu: Cena: do 40 tys Dodatki: Coś od siebie: Chyba nic xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin