-
Postów
74 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia .Luzix
Spamer (4/4)
106
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje .Luzix
-
PROJEKT GRUZA - RAPORT 13.03.2025
Witam. Niebawem muszę zrobić konto na imgurze. Dlaczego? Dlatego, że mam 210k i brakuje około 20k, co oznacza, że Perennial w piątek albo w sobotę będzie zdatny jazdy i do wymiany będą tylko opony. Potem powoli wezmę się za ulepszenia, ale najpierw potrzebuje nowego koloru. Myślę o jakimś eleganckim albo z ówczesnych lat, teraz widać, że wygląda na złom. Żeby się nie rzucał w oczy(chodzi tu o jaskrawe kolory, troszkę wiocha i nie pasują do klasycznych kół) . Jakiś pomysły?
