-
Postów
74 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia .Luzix
Spamer (4/4)
106
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje .Luzix
-
DRUGI BENEFACTOR
Stało się. Po zakupie Motocykla i Sadlera (dalej czekam na rozwiązanie problemu z motocyklem) postanowiłem kupić kolejną furmankę. Również spod stajni Benefactora. Myślę, że to będzie mój kolejny projekt, który będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Z Admirala niestety musiałem wymontować UP3, z którego i tak nie korzystałem, więc samochód zbytnio nie ucierpiał, a po ostatniej wycieczce na The Strip potrzebowałem kasy. Co do perka też pozbyłem się zbędnych ulepszeń nie mających większego wpływu. ABS i tak nic nie dawał, a co do UP3 to też się nie przydawał.
Przejdźmy jednak do Schafterka. Admiral jest spoko, ale zależy mi na czymś bardziej prestiżowym (Admirala idzie kupić nawet u cygana). Ceny Schaftera zaczynają się od 100k, a gracze dają się pokroić za ten wóz. Najpierw pomyślę o doprowadzeniu samochodu, potem rozwiercenia silnika, a na koniec zmienię wariant tego samochodu. Co dalej? Czas pokaże.
