Skocz do zawartości

.Luzix

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

10 obserwujących

O .Luzix

  • Urodziny 25.11.2000

W świecie gry

  • ID konta gracza 372911
  • Nick .Luzix
  • Data rejestracji 2024-06-21 23:34:14
  • Ostatnio widziany 2026-06-25 12:52:42
  • Łączny czas gry 1561 godz. 54 min.
  • Organizacja Fast and Furious
  • ➜ Ranga |5| Tuning Master
  • Frakcja Transport of SA
  • ➜ Ranga Mlodszy Przewoznik
  • Respekt
    0
    Life Points
    29754
    Punkty karne
    718

Kontakt

  • Discord
    luzio.arbuzio

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Sałaciarz ze stażem

Ostatnie wizyty

8 390 wyświetleń profilu

Osiągnięcia .Luzix

Spamer

Spamer (4/4)

106

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje .Luzix

  1. O TANICH AUTACH Z SALONÓW
     

        Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach  do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?

    BOBCAT
    uSyqlja.png
        Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy  też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.

    BRAVURA
    la6uxzy.pnglub
    9msjDgW.png
        Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super  alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich  samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".

     

    EMPEROR

    image.png

        Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.

     

        Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej  cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego  zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. .Luzix

      .Luzix

      bo to jedyne słowo, jakie znasz

       

    3. alkomath
    4. .Luzix

      .Luzix

      a myślałeś o prostym zdaniu z tym "xD"?

    5. Pawi.

      Pawi.

      Dobra @.Luzix o Recenzje top gniot to napisałem dla beki jakbys nie wiedział co to top gniot wpisz w neta pozatym rob co chsesz  a wygląda to na recenzje co i jak 

    6. .Luzix

      .Luzix

      A bo to tak na szybko, aby było xD i aby się jakoś trzymało 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin