Skocz do zawartości

kerTiz.

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez kerTiz.

  1. Zasad nie będę tłumaczył To zaczynamy!
  2. kerTiz.

    Odchodzę

    Trzymaj, się!
  3. kerTiz.

    Guess who's back ?

    Witaj, miłej gry życzę!
  4. Rozpoczęcie, gry na serwerze. 1.Po wejściu, na serwer zapoznaj się z jego regulaminem. 2.Zmień skin tak zwanego CJ, na inny chyba że ci się on podoba. 3.Pójdź zdać Prawo Jazdy najlepiej na początek kategorii B, czerwone "S" na mapie pod F11. 4.Zapoznaj się z lokalizacjami frakcji, urzędu i z miejscami giełd samochodowych. 5.Pracuj, na najbardziej opłacalnej pracy na serwerze czyli Magazynu w Bayside Marina. 6.Po zebraniu np. 4500 PLN kup sobie swój pierwszy pojazd na start. 7.Najbardziej, kupowane samochody przez graczy to np. Perennial, Manana czy też Moonbeam, kup najlepiej jakiś model z tych oto wymienionych. 8.Po kupnie pojazdu pozwiedzaj różne miejsca które są oznaczone na mapie a dowiesz się co się tam znajduje i będzie ci łatwiej funkcjonować na serwerze. 9.Bądź, miły dla Graczy i Administracji na serwerze, także pamiętaj żeby być kulturalnym. 10.Połącz konto na serwerze z forum, dla twojego bezpieczeństwa w przypadku ukradnięcia konta na serwerze. 11.Przywitaj, się z graczami i administracją w dziale Przywitania/Pożegnania oto link: http://mta4life.pl/index.php?/forum/26-przywitania-po%C5%BCegnania/ 12.Pobierz Mumble (Chyba, że już masz) i wejdź na oficjalny serwer Mumble 4life który jest podany na forum oto IP: m.mta4life.pl i Port: 50006 13.Baw się dobrze na serwerze i szybko z niego nie odchodź! Taki, krótki Poradnik mojej własnej roboty, tak samo wykonywałem swoje rozpoczęcie gry na serwerze.Liczę na waszą ocenę!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Oglądałem, połowę odcinka lecz zrobiłeś fajne rozpoczęcie materiału.Dla mnie fajny film.
  7. No to za dużo, się rozpisywać nie będę wszyscy znają cel tematu. Ja zaczynam:
  8. kerTiz.

    Ile macie uwag w szkole?

    Ja mam aktualnie coś koło 3/4
  9. kerTiz.

    Witam - Kertiz456

    Witajcie, mam na imię Hubert i zamierzam rozpocząć grę na serwerze 4life.A więc tak postanowiłem zagrać na tym serwerze dlatego że dla mnie jest świetny, zamierzam że tak powiem spełnić swoje cele które są przede mną na tym serwerze np. takie jak: Infernus, 2 miliony i dołączenie do frakcji San Andreas Fire Department.Na serwer wszedłem pierwszy raz lecz widziałem parę filmików na YouTube u Administratora AksYza i postanowiłem tutaj zagrać, AksYz bardzo zachęcił mnie do zagrania tutaj.Także witam całą Administrację serwera jak i graczy. Pozdrowienia dla was - Kertiz456.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin