Skocz do zawartości

Narciak

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Narciak

  1. Treść wątku: SPRZEDAM MANANA 1.6 CABRIO 11K ID: 155624 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 90408 Dodatki: Brak Cena: 11K Coś od siebie: Auto stoi na gieldzie do 10k w SF, ogólnie auto bardzo dobre i jedzie dobrze i jest idealne na start, ( PODKRESLAM ! OSOBY KTORA OFERUJA MNIEJSZA CENE NIECH NAWET NIE PISZA BO SZKODA CZASU *CENA NIE JEST DO NEGO!)
  2. dobra niech strace, to dawaj do gry moje id to 302 i pisz /pm
  3. 36 minimum, te auto kupione w salonie bylo jakies 2 miesiace temu i ma niski przebieg wiec jest on prawie jak z salonu
  4. 36k to minimum, cena tego auta na rynku wynosi tyle: pomyśl o okazji, ja nie mam gdzie tego trzymać i mi ta fura nie potrzebna i potrzebuje na szybko sprzedać. i to ma jeszcze podwietlany licznik czyli z 52k siądzie ogl, jak nie wierzysz to sprawdz na giełdzie w SF od 10k do 50k, Bierzesz za 36k? Bo inni się już zgłosili o te auto i dają wiecej
  5. Narciak

    g

    no niestety albo 11k albo nie
  6. Narciak

    g

    11K mniej nie dam sorry, opłaca się bo taki 1.2 kosztuje powyżej 10k
  7. Narciak

    g

    Ja wiem że to może wyglądać dziwnie że silnik 1.2 I wystawiam go za 11k, Ale zobacz sobie oryginalne ceny tego samochodu, I napisz odpowiedź jeszcze raz.
  8. XD, Mordeczko zobacz sobie cenę tego samochodu i wróć tutaj ponownie
  9. Treść wątku: SPRZEDAM WASHINGTONA ZA 40K Model: Washington ID: 117249 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 892 Dodatki: kolor licznika (niebieski) *nie umiem robić rgb xd* Cena: 40Ka Coś od siebie: Auto stoi na gieldzie od 10k do 50k w SF, ogólnie auto bardzo dobre i jedzie dobrze, auto jest wystawione za cene okazyjną. Auto normalnie kosztuje jakieś 44k (Bez licznika) więc się opłaca nawet kupić pod handel. Albo też ulepszyć pod etrans. Samo auto jest warte z licznikiem maksymalnie z jakies 52K, aleee juz wole troche zrobić ceny okazyjnej.
  10. Treść wątku: SPRZEDAM MANANA CABRIO 1.6 ZA 12500K (kolor licznika) Model: Manana ID: 155624 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 91595 Dodatki: kolor licznika (zółty) *nie umiem robić rgb xd* Cena: 12500k Coś od siebie: Auto stoi na gieldzie od 10k do 50k w SF, ogólnie auto bardzo dobre i jedzie dobrze, auto jest droższe ponieważ jest cabrio. (osoby które oferują mniej niż 6 czy tam 5 tysięcyy niech nawet nie piszą odpowiedzi)
  11. Treść wątku: SPRZEDAM MANANA CABRIO 1.6 ZA 7K (czysta) Model: Manana ID: 155624 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 90407 Dodatki: Brak Cena: 7k Coś od siebie: Auto stoi na gieldzie do 10k w SF, ogólnie auto bardzo dobre i jedzie dobrze, auto jest droższe ponieważ jest cabrio. (osoby które oferują mniej niż 6 czy tam 5 tysięcyy niech nawet nie piszą odpowiedzi)
  12. Treść wątku: SPRZEDAM MANANA 1.6 ZA 6,9K (czysta) Model: Manana ID: 153940 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 95154 Dodatki: Brak Cena: 6.9k do lekkiego nego Coś od siebie: Auto stoi na gieldzie do 10k w SF, ogólnie auto bardzo dobre i jedzie szybko (osoby które oferują mniej niż 6 czy tam 5 tysięcyy niech nawet nie piszą odpowiedzi)
  13. xd, ale spojrz na opis i na pojemosc silnika i zaproponuj nową cene bo moge maksymalnie zniżyć do 11,500k
  14. SPRZEDAM MANANA 1.6 W CABRIO Z PODSWIETLANYM LICZNIKIEM ZÓLTYM ZA 12500, STOI NA GIEŁDZIE OD 10K DO 50K W SF
  15. Sprzedam manana 1.6 za 7000k czysta, aktualnie stoi na giełdzie do 10k w SF
  16. Sprzedam manana 1.6 za 6900k czysta biała, aktualnie stoi na giełdzie do 10k w SF
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin