Witam Was. W dniu dzisiejszym chciałbym zakończyć grę na serwerze 4life. Być może na kilka dni/tygodni, bądź też na zawsze.
Odchodzę ponieważ na serwerze nie czułem się doceniany przez graczy, a do tego serwer mi się znudził. Przy ponad 500h gry, mając tak szczerze "nic". Nie poznałem tu zbyt wiele osób, i z tego powodu także mi jest przykro.
Z osób, które szanowałem i lubiłem, chciałbym pozdrowić:
- Cola* za to, że prowadzi serwer w jeszcze lepszym kierunku i jest najlepszym Administratorem.
- ZbyK, NeX, XQward za to, że stworzyli najlepszy serwer w Polsce, i dzięki nim poznałem nowych znajomych.
- GR3GORY za tak miły klimat na serwerze
- Pietrek za to, że godnie reprezentuję TSA.
- Zelus28 za wspólne "dążenie do upragnionego celu" XD
- DerGef za wspólne odwalanie i premium.
- BylemTu za danie mi szansy w TSA.
- Scyrix za to, że z tobą w nocy na serwerze nudy nie miałem.
- MrCzosnek* za danie mi szansy w SGW.
- TwinTurbo* za to, że potrafił wytłumaczyć oraz porozmawiać.
- MRpompom* za to, że mogłem być w twojej organizacji i za to, że godnie ją reprezentowałeś.
- czyzu Najlepszy tuner <3
- Fabik za to, że rozmawiał na mumble i tworzył dobre eventy.
- Syriusz Za to twoje latanie helką xD i za to, że mi pomagałeś w TSA.
Dziękuję wam jeszcze raz za te miłe chwile spędzone na serwerze
Najokrutniejsze pożegnanie - gdy odchodząc słyszymy ‘życzę ci wszystkiego najlepszego’. ...