Skocz do zawartości

Veq..!

Gracz
  • Postów

    353
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Veq..!

  1. Mi kazda odpowiada 0:00- 0;00 ;d
  2. Mogę zagrać z kimś ranga G2 gram jak kałach
  3. Veq..!

    Powrót?!

    Chciałbym powrócić na serwer ze względu na to, że są wakacje i mam więcej czasu na grę. Nie będzie to dla mnie łatwy początek ponieważ na serwerze mam ponad 500h i brak majątku ponieważ odchodząc z tego serwera (podajże tydzień przed) zostałem okradziony na 60k ;/
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Typ: Logo Temat: Counter Strike: Global Offensive Kolorystyka: Dowolna Tło: Coś z cs'a rzucającego się w oczy Napisy: Team: Fucking Xtreme Nicki: DerGef, Veq..!, Alibaba28, Zelus Dodatki: Jakieś dorzuć jak najbardziej Rozmiar: na Steam Nagroda ([Nie obowiązkowa)]: niby nie obowiązkowa, ale jeśli mi się spodoba to płacę PSC - 20PLN!
  6. Veq..!

    Potrzebuje Logo

    @Ref Czekam dalej na jakies fajne logo
  7. Veq..!

    Potrzebuje Logo

    Satis, Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198272851255/
  8. Veq..!

    Potrzebuje Logo

    Hmm masz talent, ale zrob prosze kazdy inny nick na innym obrazku.
  9. Veq..!

    Potrzebuje Logo

    Potrzebuje logo klanu do gry CS GO. Nazwa teamu: Fucking Extreme Nicki: Veq..! Alibaba28 DerGef Zelus Będzie logo ładne to zapłacę 20PLN PSC!!!
  10. Veq..!

    powrót //Veq..!

    Witam was moi mili 4lajfijanie. Po wolnych 2 miesiacach od mta wracam do was.
  11. Nazwa organizacji: Wojownicy Organizacja miała by zajmować się nielegalnymi walkami, odbywającymi się w opuszczonych miejscach. Zawodnicy mieliby za zadanie walczyć przed widzami, którzy obstawialiby wyniki walki (kto wygra, kto przegra) pieniądze trafiałby do puli, a po walce do gracza, który obstawił najwięcej pieniędzy (coś jak licytacja w ciemno)
  12. Veq..!

    Odchodzę //Veq..!

    @KNX, nie sądzę, że tak dobrze. Dzięki za ciepłe słowa.
  13. Veq..!

    Odchodzę //Veq..!

    Witam Was. W dniu dzisiejszym chciałbym zakończyć grę na serwerze 4life. Być może na kilka dni/tygodni, bądź też na zawsze. Odchodzę ponieważ na serwerze nie czułem się doceniany przez graczy, a do tego serwer mi się znudził. Przy ponad 500h gry, mając tak szczerze "nic". Nie poznałem tu zbyt wiele osób, i z tego powodu także mi jest przykro. Z osób, które szanowałem i lubiłem, chciałbym pozdrowić: - Cola* za to, że prowadzi serwer w jeszcze lepszym kierunku i jest najlepszym Administratorem. - ZbyK, NeX, XQward za to, że stworzyli najlepszy serwer w Polsce, i dzięki nim poznałem nowych znajomych. - GR3GORY za tak miły klimat na serwerze - Pietrek za to, że godnie reprezentuję TSA. - Zelus28 za wspólne "dążenie do upragnionego celu" XD - DerGef za wspólne odwalanie i premium. - BylemTu za danie mi szansy w TSA. - Scyrix za to, że z tobą w nocy na serwerze nudy nie miałem. - MrCzosnek* za danie mi szansy w SGW. - TwinTurbo* za to, że potrafił wytłumaczyć oraz porozmawiać. - MRpompom* za to, że mogłem być w twojej organizacji i za to, że godnie ją reprezentowałeś. - czyzu Najlepszy tuner <3 - Fabik za to, że rozmawiał na mumble i tworzył dobre eventy. - Syriusz Za to twoje latanie helką xD i za to, że mi pomagałeś w TSA. Dziękuję wam jeszcze raz za te miłe chwile spędzone na serwerze Na­jok­rutniej­sze pożeg­na­nie - gdy od­chodząc słyszy­my ‘życzę ci wszys­tkiego najlepszego’. ...
  14. Veq..!

    Dziekuje..

    Twin ;ccc. 3maj się. Pozdrawiam Ciebie i twoje projekty
  15. Veq..!

    Faggio id 566

    Model: Faggio Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 3200km(rośnie) Usterki: brak Cena: Licka od 15k minimalne przebicie 2k Cena KT: 24k ID: 566 Kolor: Pomarańczowy Tuning: Brak Kolor świateł: Białe SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Veq..!
  16. Wróciłeś bo twój "hack" nie zadziałał? Witaj z powrotem.
  17. Veq..!

    Flash ID 6620

    Pojazd sprzedany Do zamknięcia
  18. Veq..!

    Flash ID 6620

    Model: Flash Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1500 Usterki: Brak Cena: Licytacja od 65k minimalne przebicie 1k Cena KT: 75k ID: 6620 Kolor: Bordowy Tuning: Czysty (brak tune) Kolor świateł: białe SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Veq..!
  19. Siema Namik, mimo iż pewnie mnie nie znałeś, to ja cię zawsze szanowałem. 3maj się!!
  20. Veq..!

    Flash id 6620

    Model: Flash Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1200km(rósnie) Usterki: Brak Cena: Licka od 95k minimalne przebicie 3k KT: 110k ID: 6620 Kolor: Bordowy Tuning: Full vizu Kolor świateł: białe SS'y: http://imgur.com/a/mqamt Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Veq..!
  21. Veq..!

    Kupie auto do 90k!!

    Savanna 90k przeb 4k
  22. Veq..!

    Kupię Auto do 120k

    Savanna bez tune przeb 3k za 90k Okazja!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin