Skocz do zawartości

Thietmar

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Thietmar

  1. Szkoda, trzymaj się. Może kiedyś wrócisz
  2. Thietmar

    Narazie :D

    Oj szkoda nafciarzu, pozdro
  3. Dokładnie popieram Jeżeliby lekko zmodernizować i dodać możliwość wpisywania RGB bądź hexa to byłoby git
  4. Associate with people who are likely to improve you.

  5. Thietmar

    Pożegnanie - Sniff.

    No cóż.. Szkoda,że odchodzisz no ale czasem tak już bywa. Mam nadzieję, iż kiedyś jeszcze powrócisz w nasze szeregi 4life'owe. Trzymaj się i powodzenia w załatwianiu spraw. Pozdrawiam, Patryk.
  6. Cóż.. Szkoda,że odchodzisz ;/ Trzymaj się i powodzenia, liczę na Twój powrót bo byłeś jednym z lepszych Administratorów Pozdrawiam.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin