Siemka!
Pewnie pamiętacie, a może nie pamiętacie jak byłem w SAMD.
Odszedłem z serwera, gdyż nie zdałem egzaminów.
Teraz nie mogę odzyskać starego konta, dlatego założyłem nowe.
To jest mój stary temat na starym koncie po zepsuciu się mta:
http://mta4life.pl/index.php?/topic/36334-wielki-powr%C3%B3t-karafika-d/?hl=karafik Pozdrawiam was i widzimy się na serwerze.