Skocz do zawartości

karafik.V2

Gracz
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez karafik.V2

  1. Witam wszystkich! Kocham was! <3

  2. Witam wszystkich! Kocham was! <#

  3. Siemka! Pewnie pamiętacie, a może nie pamiętacie jak byłem w SAMD. Odszedłem z serwera, gdyż nie zdałem egzaminów. Teraz nie mogę odzyskać starego konta, dlatego założyłem nowe. To jest mój stary temat na starym koncie po zepsuciu się mta: http://mta4life.pl/index.php?/topic/36334-wielki-powr%C3%B3t-karafika-d/?hl=karafik Pozdrawiam was i widzimy się na serwerze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin