Piękna jest radość w święta, ciepłe są myśli bliskich
Niech pokój, miłość i szczęście otoczy nas wszystkich
Niech zbliżające się Święta będą niezapomnianym czasem
Spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień
Miłego ^^
Jedzie sobie mały quad,Groźny wyrósł z niego gad.Wciąż paliwo tylko chleje,I po lesie wciąż szaleje.Tuman kurzu produkuje,Przy tym biegi redukuje.Żadne błoto mu nie wrogie,Może dziś pomoże Tobie.Wyciągarkę ma wspaniałą,Przy tym moc ma doskonałą.Krótka to historia była,Senna mara quada zmyła.A właściciel rano wstał,Pędem do garażu wpadł.Na quadzika żywo wskoczył,I się w bramę napatoczył.Jeden morał stąd wynikaNie lej piwa do silnika!