Skocz do zawartości

BoBus^^

Gracz
  • Postów

    121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BoBus^^

  1. BoBus^^

    LOCK

    1800pln i możemy jutro przepisać
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. BoBus^^

    [S] Stalion 1.6

    Model: Stalion ID: 14476 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3967km Dodatki: Felgi (malowane)Cena: 42,000 (Do lekkich negocjacji) Coś od siebie: Bardzo fajne autko w przyzwoitej cenie. Polecam bardzo serdecznie Proszę również o zachowanie dla siebie bezsensownych komentarzy SS’y: https://imgur.com/a/qWmqRkZ
  4. Chciałbym jeszcze trochę więcej i będzie gicik
  5. Nazwa nieruchomości: Garaż ID nieruchomości: 275 Cena za dobę: 180pln Lokalizacja: Blueberry Cena: Offerty SS’y: https://imgur.com/a/dlYEhwUCoś od siebie: Bardzo dobre miejsce pod rozstawienie sobie aut przed posesją, a nawet nie jest to najgorsze miejsce na organizację Dodatkowo posiada bankomat
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nazwa nieruchomości: Baza Lokalizacja: SF lub LV Cena: do 50k Coś od siebie: Bardzo proszę o sensowne oferty oraz ciekawe ;3
  8. Jeszcze troszeczkę i w ręce Twoje się udaje @BREMIQ.
  9. Nazwa nieruchomości: Rodeo Hotel ID nieruchomości: 841 Cena za dobę: 480pln Lokalizacja: Rodeo, LS Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/a/dnvO08DCoś od siebie: Bardzo fajny hotel pod bazę organizacyjną. Posiada on podziemny parking na +/- 20 pojazdów. Wspaniale się prezentuje z zewnątrz, gdzie również nie brakuje miejsca. Jeśli cena mnie nie zadowoli, pozostaje to u mnie :>
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nick- Typ pracy: A może być bannerik Dodatkowe informację: Ogólnie to napaćkane ile wlezie
  12. 90 @xmatrix123 @Ciamciak @kajzercio @krokon @natalcia<3
  13. Cześć! Od 4 miesięcy borykam się z problemem dotyczącym nie wczytywaniem się strony socialclub.rockstargame.com. Niestety poprzez ten błąd jestem odcięty od gry w GTA V. Szukałem różnych rozwiązań w internecie, ale nie przyniosło to żadnych skutków. Więc przychodzę z tym tutaj, bo mam nadzieję, że ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać. Mój komputer nie jest podłączony do sieci przez Wi-Fi. Dodam, że wszystkie inne strony działają bez problemu tylko ta strona ma problem z połączeniem się. Niżej wstawię screena z konsoli cmd po wpisaniu komendy "ping" oraz po wpisaniu w wyszukiwarce socialclub.rockstargame.com. Myślę, że rozwiążę ten problem jak najprędzej, bo nie ukrywam, że trochę mi na tym zależy. Dziękuję z góry za pomoc. SS'y: https://imgur.com/a/fHNbcu7
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin