Cześć! Piszę to, bo od wczoraj zaczęły dziać się dziwne rzeczy z moim komputerem/internetem. Mianowicie chodzi o komunikat "Połączenie przekroczyło czas oczekiwania". Ten komunikat pojawia mi się na każde grze czy to MTA, czy Fortnite, czy nawet World Of Tanks. Nie wiem od czego to zależy, ale dodam, że wczoraj samoistnie wyłączył się komputer. Powiem, że internet działa tak jak należy, czyli potrafię wejść w przeglądarkę, zobaczyć filmy na YouTubie. Tylko.... wszystkie gry multiplayer zostały nie umiały by się połączyć z internetem. Proszę o szybką pomoc!