Skocz do zawartości

kryser

Support
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kryser

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ile byś chciał za sultana 154480 id?
  3. Czy to ten clinton, którego kojarzę z innego miejsca?

  4. Niee, ale dzięki za propozycję.
  5. Model: Sultan/Schafter (inne również chętnie zobaczę propozycje) Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: Do 1kk. Dodatki: Najlepiej FT Coś od siebie: Hej, szukam jakiejś fajnej furki do 1kk. Fajnie, żeby była szybka
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Hej, skoro napisałeś wniosek o przyjęcie do biznesu to chyba jednak nie Zapoznałeś się z regulaminami.

     

    Aby móc w ogóle napisać taki wniosek trzeba mieć minimum 500 godzin.

    1. milermis77

      milermis77

      Hej, zapoznałem się i liczę na to ze może ktoś przymknie oko wiec nie rozumiem po co twój zbędny komentarz.

    2. kryser

      kryser

      Cześć, tylko cię o tym informuję. Spokojnie.

    3. milermis77

      milermis77

      Cześć, nie potrzebnie....

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Witam, czy to Pan z zielonej gammy?
  10. Siemanko, co tam u Ciebie? Czekamy B)?

    1. smifu.

      smifu.

      witam dobrze , a ja se bryczke kupilem od @DeWkong.

    2. DeWkong.

      DeWkong.

      pozdrówka leci dla Ciebie, dobry allegrowicz

  11. Uszanowanie, Police Officer II kryser. W trakcie pościgu wjechałeś za barierki, wpadając tym samym do dziury i dachując. Twój pojazd wślizgnął się do wody, po czym wysiadłeś z pojazdu i zacząłeś płynąć w kierunku dna. Po zginięciu napisałeś mi, to co umieszczam w spoilerze poniżej, przez co nie uważam tego za "przypadek" Z powodu, iż pojazd został zwodowany celowo, minuty więzienia zostały policzone x2 zgodnie z ogólnodostępnym taryfikatorem więziennym. Mandat wyniósł 8000PLN, co przenosi się na 160 minut. +40minut za celowe zabicie się. Dodatkowo, przed wsadzeniem do więzienia nie dostałem żadnej informacji od Ciebie. Do więzienia zostałeś wsadzony dokładnie o godzinie 22:42:07, a napisałeś mi, że nie utopiłeś się celowo o godzinie 22:43:24, co potwierdza poniższy log: Również widzę, że mówisz o rzekomym zacięciu klawiatury oraz braku możliwości wyjścia z pojazdu? Oto screen, jak jesteś w wodzie poza pojazdem i kierujesz się w kierunku dna. Posiadam nagranie z zaistniałej sytuacji, które mógłbym ukazać po nakazie osoby rozpatrującej skargę. Z mojej strony to wszystko, czekam na decyzję Executive Staff.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Dziś kliknęło już 17189 osób!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin