Skocz do zawartości

kryser

Support
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kryser

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 07.04.2026 Dread General @siner zostaje awansowany na rangę Thanatos. Lost Soul @xPvP odchodzi z organizacji na własne życzenie. Shadow @Just_Aleks zostaje awansowany na rangę Damned Soul.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor @kryser z Redakcji 4Life News. Dziś moim gościem był @XOksfordX, zapraszam do przeczytania wywiadu! K: kryser X: XOksfordX K: Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor kryser z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu? X: Witam, oczywiście, że tak. K: Świetnie! Zatem na początku przedstaw się i opowiedz coś o sobie. X: Witam, mam na imię Dominik i mam 15 lat. Pochodzę z małej wioski w okolicach miasta Warszawa. Uczę się na mechanika pojazdów samochodowych. Lubię co nieco pograć sobie w gry na komputerze typu MTA, ale nie tylko, ponieważ uwielbiam również grać w gry zespołowe, takie jak piłka nożna. Jestem osobą dynamiczną, konsekwentną, odpowiedzialną oraz wesołą. Moją zaletą jest to, że potrafię przyznać się do błędu. Jeżeli skupię się na jakimś celu, to wykonam go do skutku. K: Kiedy zacząłeś swoją przygodę ze sceną MTA? Co przekonało Cię do tej platformy? X: Swoją przygodę na platformie MTA zacząłem w 2023 roku. Skłoniło mnie do tego to, że kolega zaproponował mi wspólną grę. Pobrałem pliki i tak rozpoczęła się moja przygoda. K: Kiedy zawitałeś na serwer 4Life i dlaczego akurat on? X: Na serwer zawitałem 5 czerwca 2023 roku. Wybrałem właśnie to miejsce, ponieważ szukałem odpowiedniego projektu na tej platformie. Przeglądając dostępne serwery, trafiłem na 4Life. Projekt od razu w moich oczach zyskał duży potencjał i bardzo mi się spodobał, dlatego postanowiłem tutaj zostać na dłużej i rozpocząć swoją przygodę. K: Jesteś członkiem frakcji San Andreas Police Department w stopniu Police Officer I. Co możesz nam opowiedzieć o działaniach tej frakcji oraz twoich odczuciach jak na pierwsze tygodnie stażu? X: Moje pierwsze tygodnie stażu minęły pod znakiem ogromnego wrażenia, jakie wywarł na mnie profesjonalizm starszych stopniem funkcjonariuszy. Dzięki świetnie zorganizowanemu systemowi szkoleń w SAPD, szybko przyswoiłem niezbędne procedury, co pozwoliło mi poczuć się pewnie w mundurze i skutecznie pełnić służbę. Obecnie moje działania skupiają się przede wszystkim na patrolach prewencyjnych, podczas których dbam o porządek na drogach San Andreas. Na co dzień przeprowadzam kontrolę kierowców, reagując na wszelkie wykroczenia drogowe. Wszystko to robię z myślą o bezpieczeństwie innych graczy, aby każdy mógł czerpać satysfakcję z jazdy po serwerze. K: Masz na ten moment postawione jakieś cele we frakcji? X: Na razie o tym nie myślałem, ale chcę się wspinać coraz wyżej. K: Co najbardziej podoba Ci się w służbie policjanta na serwerze? X: W służbie najbardziej podobają mi się pościgi za uciekinierami. To momenty, które wymagają pełnego skupienia, świetnej komunikacji z innymi jednostkami na radiu oraz precyzji w prowadzeniu radiowozu. Adrenalina towarzysząca próbom zatrzymania pirata drogowego sprawia, że każda godzina na służbie jest wyjątkowa. K: Super, przejdźmy zatem do kilku pytań na temat twojej starej frakcji, jaką jest Transport of San Andreas. Byłeś kilkukrotnie członkiem tej frakcji, kończąc 6 stycznia tego roku na randze Doświadczonego Przewoźnika. Co możesz nam powiedzieć o pracy taksówkarza na serwerze? X: Swoją przygodę we frakcji zacząłem od patrolowania ulic modelem Cabbie. Po zdanym egzaminie przesiadłem się do Premiera. Już wtedy ta frakcja bardzo mi się spodobała, wiedziałem, że to był dobry wybór. Wraz z awansami na wyższe stopnie otrzymywałem dostęp do coraz szybszych i lepszych pojazdów. Brałem również udział w działaniach jednostek specjalistycznych, takich jak eskorty VIP, autobusy oraz transport powietrzny. Z czystym sumieniem mogę polecić tę frakcję każdemu. K: Pełniłeś jakieś dodatkowe funkcje? X: Nie. K: Co skłoniło Cię do zmiany frakcji? X: Do zmiany frakcji skłoniło mnie to, że powoli wypalałem się w tej roli i nie czułem już chęci do wchodzenia na służbę, dlatego podjąłem decyzję o odejściu. K: Odchodząc od tematów frakcji... Opowiedz nam coś o swojej pierwszej organizacji, której miałeś przyjemność być członkiem, a była nią...? X: Wydaje mi się, że moją pierwszą organizacją byli Oporowcy. Na początku mojej przygody była to bardzo pomocna grupa, dzięki której miałem możliwość korzystania z pojazdów, co pozwalało mi na szybszy transport. Pozwoliło mi to również poznać nowe mechaniki oraz zdobyć pierwsze doświadczenia na serwerze. K: Przechodząc do organizacji Hades, której od niedawna jesteś członkiem. Jak Ci się tam podoba i skąd wynikła ta zmiana? X: Jako że dołączyłem do frakcji SA Police Department, miałem okazję poznać na kanale głosowym nowe osoby. Bardzo dobrze mi się z nimi rozmawiało, a gdy dowiedziałem się, że posiadają własną organizację, od razu się nią zaciekawiłem. Postanowiłem złożyć podanie na forum, aby móc wspólnie się z nimi bawić. K: Może teraz coś o twoim majątku. Jakie pojazdy masz w posiadaniu oraz ile czasu zajęło Ci ich uzyskanie? X: Obecnie posiadam sześć pojazdów: Exo, Cheetah'a, Cypher'a, Gammę, YPZ-900 oraz Stratuma. Na te auta zarabiałem od samego początku swojej kariery na serwerze i cieszę się, że moja kolekcja powoli się powiększa. K: Posiadasz jakieś wymarzone auto? X: Nie myślałem nad tym. K: masz jakiś konkretny cel do zrealizowania na serwerze? X: Nie myślałem nad tym. K: Gdyby nie MTA, to co? X: Wydaje mi się, że zostałbym przy swoich grach, w które gram na co dzień. K: Nasza rozmowa dobiega niestety końca, co chciałbyś przekazać czytelnikom? X: Życzę Wam miłego dnia. K: Chciałbyś kogoś pozdrowić? X: Pozdrawiam całą frakcję SAPD, organizację Hades oraz moich kolegów z discorda. K: W takim razie dziękuję za udzielenie wywiadu, pozdrawiam! X: Również dziękuję. Autoryzował: @Sheeker
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Z przyjemnością informuję, iż Lost Soul @vhs. ukończywszy okres próbny z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na rangę Chaos.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 03.04.2026 Z przyjemnością informuję, że Lost Soul @Halincia ukończywszy okres próbny z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowana na rangę Chaos. Z przykrością informujemy, że Lost Soul @Skibidi.gg zostaje wydalony z organizacji oraz umieszczony na czarnej liście BMA z powodu opuszczenia organizacji bez zamieszczenia odpowiedniej informacji oraz próby uniknięcia konsekwencji poprzez zmianę nicku na czas opuszczenia panelu.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Z przyjemnością informuję, iż @Iksde* oraz @DZIKAM zostają awansowani na rangę Pomocnik. W imieniu całego zarządu liczymy na owocną współpracę oraz życzymy dalszych sukcesów.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin