Nick funkcjonariusza: Que
Data i godzina zdarzenia:22:00 4.04.2026
Pełen opis Sytuacji: Miałem pościg zaczynający się w LS kończący w SF na wodowaniu po czym odleciałem helikopterem udając się na DM (i tam cała akcja się zaczyna). Gdy byłem na DM gracz jadezturbo zabił mnie (zaznaczając że nie jest on policjantem). Przebywałem na DM około 2min aż zniknął komunikat poszukiwany, udałem się wtedy na Glen Park i czekałem tam na transport i nagle tp do Więzienia. Zostałeś wtrącony do więzienia! Powód: ucieczka przed SAPD+2xwpisy w MDT (minuty x2 za zwodowanie) Funkcjonariusz: Que. Czas do odsiadki: 200 minut. Resztę załączam w ss jest tam wszystko opisane
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
https://imgur.com/a/mbMhUex
https://imgur.com/a/uI4uXNV
https://imgur.com/a/RM3RNjk
https://imgur.com/a/V7mQ5zF
https://imgur.com/a/cLKLDBS
https://imgur.com/a/eh0CBj2