-
Postów
2 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Ingwill2
-
Święta z babcią i braciakiem, bo mama w szpitalu psychiatrycznym przez ciężką depresje. Sylwester pewnie znowu przy gierce... A nowy rok to 14 lutego pewnie znowu bez dziewczyny i zamiast świętować święto zakochanych będę świętował święto epileptyków (epilepsja nabyta po próbie samobójczej 5 lat temu) ehhhh...